Nef Çekmeköy fiyatları 279 bin TL’den başlıyor

Nef Çekmeköy projesinin fiyat listesi açıklandı. İstanbul Çekmeköy’de inşa edilen projede daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor.

Nef Çekmeköy projesi Nef projeleri arasındaki yerini aldı! Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Çekmeköy'de, Şile Otoyolu üzerinde inşa edilen proje 180 bin metrekare alana kuruluyor.

Nef Çekmeköy projesinde toplam bin 500 daire yer alıyor. Konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak farklılık gösteriyor. Nef Çekmeköy teslim tarihi ise Ekim 2020 olarak öngörülüyor.

Az katlı mimari!

Az katlı mimarisiyle göz dolduran Çekmeköy Nef projesi önümüzdeki günlerde ön satışa çıkacak. Nef'in tüm projelerinde olduğu gibi Nef Çekmeköy projesinde de Foldhome sistemine yer verilecek.

Nef Çekmeköy fiyat listesi!

Nef Çekmeköy fiyatları 279 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1 daireler 279 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılırken; 2+1 dairelerin fiyatları 429 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 639 bin TL'den başlıyor.

Levent ve Ataşehir'e 15 dakika mesafede yer alan Nef Çekmeköy projesinin yanı başında Özyeğin Üniversitesi ve Alman Lisesi İlkokulu gibi eğitim kurumları bulunuyor. Proje aynı zamanda Çekmeköy metrosuyla da ulaşım avantajları sağlıyor. Metro sayesinde projeden Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Üçüncü Havalimanı'na, Marmaray bağlantısına direkt ulaşılabilinecek.

Çekmeköy'de emlak piyasası nasıl?

Hürriyet Emlak Endeksi verilerine göre Çekmeköy'de son bir yılda emlak fiyatları yüzde 5 arttı. Satılık konutta ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 91 TL oldu. Kiralık konutlarda ise yüzde 2'lik düşüş oldu. Ortalama metrekare fiyatı ise 12 TL oldu. Çekmeköy'de amortisman süresi ise 21 sene.

Foldhome nedir?

Bir evin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı odalar yaratan Foldhome sistemi, 5000 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşım olarak öne çıkıyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome, Türkiye’de ve dünyada ilk defa Nef tarafından uygulanıyor. Foldhome’un Türkiye patenti Nef’e ait. Uluslararası patenti için de İsviçre’de World Intellectual Property Organization’a başvuru yapıldı. Foldhome’un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamak. Böylece siz istediğiniz zaman, istediğiniz odayı evinize ekleyebilir, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemi. Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmiyor. Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanılabilecek Foldhome odalarında, kullan-öde sistemiyle giriş yapılıyor ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabiliyor. Foldhome üniteleri, her projede, her hedef kitlenin beklentileri ve ihtiyaçları analiz edilerek projeye özel tasarlanıyor.

Nef Çekmeköy İletişim

Adres: Nişantepe Mah. Şile Otoyolu üzeri Çekmeköy/İstanbul
Telefon: 444 9 633
Web site: http://www.nefcekmekoy.com/
E-Mail: talep@nef.com.tr

Yazı: Alev Yakar

[contact-form-7 id="290458" title="Proje Firmasına Ulaşın"]

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler