Gayrimenkul 2011 yılında Türkiye’nin en iyi ofis projesi seçilen Nef Apa satılıyor. Markanın sitesinden elde ettiğimiz bilgilere göre Nef Apa için müşterilerden gelen talepler değerlendiriliyor ve fiyat veriliyor.

Kendisi kullanıyordu

Kanyon AVM’nin hemen yanı başında yer alan bina 3-4 yıldan bu yana Nef tarafından kullanılıyordu. İnistanbul projesi geliştirilirken Nef, ortağı olan İş GYO’ya yakın olmak için İş Kuleler’de bir süre faaliyetlerini yürütmüştü. Projenin kolaylanması üzerine marka daha önce yaptığı ama kullanmadığı binaya taşınmıştı.

HOK çizdi

Mimari danışmanlığını dünyaca ünlü mimarlık grubu HOK’un yaptığı Apa Nef, farklı konsepti ile öne çıkıyor. Binada Fold Office kapsamında toplantı odaları, spor salonu, sinema odası, kreş ve oyun alanları yer alıyor.

Kirası 85 lira

15 katta toplam 13 bin 683metrekare kiralanabilir ofis alanına sahip olan binada 1.524 metrekarelik bir alanın aylık kirası 130 bin lira, 766 metrekarelik alanların kirası ise 65 bin lira olarak hesaplanıyor. Binada kiralık ortalama metrekare birim fiyatı 85 liraya geliyor.

Her kat 762 metrekare

Esnek kat planlarına sahip olan binada her katta kullanılabilen alanlar 381metrekareden 762 metrekare aralığında. Tavan yüksekliği3.80 metre olan binada 5 asansör kullanılıyor. VRV ısıtma-soğutma sistemi ve %100 back-up sağlayan 2 adet jeneratörde binada yer alıyor. Ayrıca 118 araçlık park alanı hizmet veriyor.

Konum

Her iki köprüye de kolay erişim sunana Nef Apa MİA’nin merkezinde yer alıyor. Toplu taşıma noktalarına ve Alış Veriş Merkezlerine çok yakın bir lokasyona sahip olan bina; Levent Metro İstasyonu’na 250 metre, Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu’na 1,5 km uzaklıkta bulunuyor.

Emlaknews.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir