Modern Sanayi Merkezi yeni yatırımcılarını bekliyor

İstanbul’da sanayinin, endüstrinin ve ticaretin yeni adresi olan Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta yerini alıyor.

Alzamil – Etiman – Haliç Sanayi Kooperatifi işbirliği ile hayata geçirilen ve inşaatının %80’i tamamlanan Modern Sanayi Merkezi; iş yerini taşımak isteyen, yeni iş yeri açmayı hedefleyen üreticilerin yanı sıra yüksek tonajlı depolama alanına ihtiyaç duyan lojistik firmaları ve yerli-yabancı yatırımcı için de gerçek bir cazibe merkezi.

Lojistik için çok uygun

Modern Sanayi Merkezi, 7 metre tavan yüksekliği, 13,5 metre yol genişliği, her yönden tır girişine imkân veren rampaları, yüksek tonajda depolamaya elverişli depolama teknolojisine sahip altyapısı ve ihtiyaca göre ayarlanabilir elektrik altyapısı gibi fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kolay ödeme planları, benzersiz lokasyonu ve yüksek kira getirisi ile de kazanç odaklı bir proje olarak öne çıkıyor. 2020 sonu teslim edilmesi planlanan Modern Sanayi Merkezi yaklaşık 300 milyon TL’lik bir yatırım maliyetine sahip bulunuyor.

Geniş arazi

28 dönüm arazi üzerinde 110.000 m2kapalı alan olarak inşa edilen ve 76.000 m2 kullanım alanına sahip olan Modern SanayiMerkezi, 200 metrekareden 13.000 metrekareye her ihtiyaca uygun modüler depolama, sanayi ve üretim alanlarına sahip… 79 bağımsız bölümden oluşan projenin %40’ı şimdiden satıldı. Sınırlı sayıdaki depo ve iş yeri alanlarını, özel ödeme planlarıyla almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir