Meva Anadolu projesi satışa çıktı

Kocaeli’de doğan ve Türkiye’nin markası olması yolunda ilerleyen Zeray İnşaat yeni geliştirdiği Meva Anadolu projesini satışa arz etti.

Zeray İnşaat yine iddialı bir projeye start verdi. 650 milyon TL’lik Meva Anadolu Konut Projesi Çayırova’da yapılan lansman toplantısı sonrası satışa sunuldu.

Organizasyonun ev sahipliğini Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan, Satış Genel Müdür Yardımcısı Aras Toramangi, Satış Pazarlama Direktörü Murat Uzuner, Proje Satış Müdürü Şüheda Turoğlu ve tüm satış ve pazarlama ekibi üstlendi.

750 konutlu Meva Anadolu

Çayırova’da yapımına başlanan 750 konutluk projede 1+1’den 4+1’e kadar bahçe dubleks ve teraslı daire seçenekleri yer alacak.

Proje 18 ayda tamamlanacak. Konutların özelliklerinden bahseden Meva Anadolu Proje Satış Müdürü Şüheda Turoğlu, “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projemiz 18 ay sonra tamamlanacak.

Konutlarımız yapılırken özellikle deprem bölgesinde olduğumuz için depreme dayanıklı yapılıyor. Konutların içerisinde güvenlik birimleri, otoparklar, kafeteryalar, 1500 metrekare açık yüzme havuzu, spor salonu, hamam, spa, sauna, geniş kapsamlı sosyal aktivite alanları da mevcut.” dedi.

Bölgenin niteliğini yükseltecek

Kocaeli Çayırova’da geliştirilen Meva Anadolu, tabiat parkları, mesire yerleri, kamp alanlarıyla öne çıkan Kocaeli’nin en önemli geçiş aksı üzerinde bulunuyor.

Lokasyonunu yakın çevresinde Ballıkayalar, Yuvacık, Kartepe, Maşukiye, Sapanca ile Bayramoğlu, Kerpe ve Kandıra başta olmak üzere bir çok önemli yerleşim birimi konumlanıyor.

35 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde geliştirilen MevaAnadolu projesinin büyük kısmı peyzaj alanına ayrılmış durumda.

Açık ve kapalı olarak farklı nitelikler gösteren sosyal donatı alanlarında 1.500 metrekarelik 2 açık yüzme havuzu, 700 metrekare teras kafe, 600 metrekare spor merkezi, 450 metrekare kapalı yüzme havuzu, 300 metrekare kafe ve restoran, 250 metrekare çocuk oyun alanının yanı sıra 1.000 metrekare göl, gölün ortasında açık kafe, teras ve pastane, 100 metre yüksekliğinde şelale, çardak, her türlü sosyal etkinlik ve gösteri için 500 metrekarelik amfi yer alıyor.

Spor salonu, amfi tiyatro, kapalı otopark…

Sosyal ve kültürel etkinliklerin de yer verildiği projeyi tanıtan Turoğlu, “Site içerisinde herhangi bir araç trafiği yaşanmaması için kapalı otopark da yer alacak.

Konutlarımızda 1+1’den 4+1’e kadar bahçe dubleks ve teras katlı seçenekler de mevcut. Ayrıca projemizde açık amfi tiyatro alanı da yaparak sosyal ve kültürel aktivitelere de yer vermek istedik. Aynı zamanda iş sağlığı güvenliği noktasında farklı firmalardan hizmet alınırken bizim projemizde iş sağlığı güvenliği noktasında kendi özel birimlerimiz mevcut. Projemiz 18 ayda tamamlanacak” diyerek projede her şeyin düşünüldüğünü ifade etti.

Bihter Varol-Bizim Kocaeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir