Metro Hayat’ta daire fiyatları 463 bin TL’den başlıyor

Mekan Yapı, Bağcılar Mahmutbey’de inşa ettiği Metro Hayat Projesi’ndeki konutları 463 bin TL’den başlayan fiyatlarla satıyor.

Mekan Yapı‘nın Bağcılar Mahmutbey’de hayata geçindiği Metro Hayat projesi, İstanbul’un önemli metro hatlarının ve TEM otoyolunun yanı başında, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Otoyolu’na birkaç dakikalık mesafede yükseliyor. Yatırıma uygun lokasyonu kadar uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken Metro Hayat’ta daire fiyatları 463 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 2, banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim yapılan daireler 24 aya kadar vade farksız taksit imkanı da sağlanıyor.

Mart 2019’da teslim edilecek

12 bin 564 metrekare alan üzerinde, 3 blokta 243 daire ve 27 adet ticari üniteden oluşan Metro Hayat’ta büyüklükleri 103 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Dairelerin teslimlerine ise Mart 2019’da başlanması planlanıyor. Projenin sosyal donatıları kapalı otopark, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, basketbol sahası, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, yürüyüş ve bisiklet parkuru yer alıyor.

Ulaşımın kalbindeki proje

Mecidiyeköy – Mahmutbey ve Yenikapı – Mahmutbey Metro hatlarının kesiştiği noktada yer alan Metro Hayat, İstoç, Başakşehir, Bağcılar, Otogar, Aksaray, Yenikapı, Marmaray, Esenler, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Halkalı, Esenyurt ve Bahçeşehir gibi yerleşim merkezlerine raylı sistemle ulaşım imkanı sunuyor. Metro Hayat ayrıca AVM’lere, eğitim ve sağlık kurumlarına ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Metro Hayat’ın tanıtım filmi

İletişim bilgileri

444 7 149
www.metrohayat.com

[mappress mapid=”171″]