Merkez Ankara geliyor!

Ankara’ya yeni bir proje geliyor: Merkez Ankara!

Ankara yeni konut projeleri arasına katılan Merkez Ankara projesi daire, rezidans ve ofislerden oluşuyor. Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat tarafından inşa edilen projede tam 2020 konut var. Ayrıca bin 210 adet de ticari ünitenin yer aldığı projede toplam bağımsız bölüm sayısı 3 bin 230'u buluyor.

Ankara Yenimahalle'de 124 bin metrekare alana kurulan Merkez Ankara teslim tarihi ise Aralık 2020. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede ayrıca alışveriş merkezi, otel ve okul bulunacak.

Merkez Ankara

Merkez Ankara EGO Garajı arsasına inşa ediliyor

Bu proje, Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle'de satışa açtığı EGO Garajı ihalesini Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat'ın kazanmasıyla ortaya çıkan bir proje. Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığı, 4 milyar 194 milyon 550 bin liralık satış toplam geliri ve Emlak Konut GYO'ya önerdiği yüzde 30'a denk gelen 1 milyar 285 milyon 365 bin liralık arsa payıyla ihaleyi almıştı.

Projede ayrıca yürüyüş alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness alanları yer alacak.

Next Level markasıyla bilinen Pasifik İnşaat'ın tamamlanan projeleri; Umutkent, İzmitkent 2, İzmitkent 3, Next Level Ankara ve Next Level Loft Office. Yirketin devam eden projeleri arasında ise Next Level Çayyolu yer alıyor. Şirketin satışa çıkması beklenen iki projesi ise Merkez Ankara ve Next Level Yıldız.

Merkez Ankara

Fiyatlar açıklanmadı

Proje kapsamında 1 milyon 350 bin metrekare inşaat yapılacak. Merkez Ankara fiyatları ise henüz açıklanmadı.

Projede konut blokları Konvansiyonel Konutlar, Şehir Suitleri, Markalı Konutlar, Servisli Konutlar olmak üzere 4 farklı konseptte geliştiriliyor. Projenin iş merkezi kapsamında ise Teras Ofisler, Kule Ofis Ve kamu binaları bulunacak. Teras ofisler 50 katlı binada 100 bin 113 metrekare inşaat alanına ulaşacak. Kule Ofisler 62 kattan oluşacak ve toplam inşaat alanı 156 bin 960 metrekareyi bulacak. Kamu binaları için ise 4 blokta 148 bin 500 metrekarelik alan ayrılacak. Okul binası ise 5 katlı olarak düşünüldü. Kapalı alan büyüklüğü 14 bin 657 metrekare olacak.
Merkez Ankara Adres: Yenimahalle/Ankara
Telefon: 444 05 06
Web site: www.pasifikinsaat.com.tr
E-Mail: info@pasifikinsaat.com.tr

Yazı: Alev Yakar

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler