Marmara Loft fiyatları 435 bin TL’den başlıyor

İstanbul Kartal’da inşa edilen Marmara Loft projesinde daire fiyatları 435 bin TL’den başlıyor.

Görgülü İnşaat'ın İstanbul Kartal'da inşa ettiği Marmara Loft projesi 152 konuttan oluşuyor. 4 bin 700 metrekare alana inşa edilen projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri ise 95 ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Giriş+18 katlı iki bloktan oluşan Marmara Loft'ta satılık 2+1 dairelerin fiyatları 435.000 TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 560.000 TL’den başlıyor. Metrekare bazında ortalama fiyat ise 4 bin 100 TL. Lansmana özel fiyat avantajının sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Ayrıca şirket bünyesinde 60 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Kartal konut projeleri arasında yerini alan Marmara Loft teslim tarihi ise Ekim 2018. Projede evler akıllı ev teknolojisi ile donatılıyor. Blokların bir kısmı Prens Adaları'na diğer kısmı ise orman manzarasına bakıyor.

Marmara Loft

Marmara Loft nerede?

Proje, İstanbul Anadolu yakasının Kartal ilçesinde, metro durağına 1,3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Viaport AVM'ye 7 kilometre, Maltepe Park AVM ve IKEA'ya 2,8 kilometre, Pendik Marina'ya 5 kilometre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2,8 kilometre, Kartal sahiline 3 kilometre, Aydos Ormanı'na ise 1 kilometre mesafede bulunuyor.

Akıllı ev nedir?

Marmara Loft projesinde kullanılan akıllı bina teknolojisi ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak. Peki, nedir bu akıllı ev? Akıllı ev özelliği ile bu projeden ev alanların herhangi bir nedenle gaz tesisatında oluşan kaçaktan dolayı gaz vanası otomatik olarak kapanacak. Su taşkınlarına karşı banyo lavabosu ve mutfak tezgahlarının altında su detektörleri var. Ayrıca daire içindeki duman ve ısı detektörlerinin yardımıyla da herhangi bir yangın anında uyarı sisteminin devreye girmesi ve belirlediğiniz cep telefonlarına söz konusu durumun SMS ile bildirilmesi mevcut. Klimalar eve gelmeden kontrol edilebilecek. Evdeki tüm prizler cep telefonundan kontrol edilecek. Evde yokken bile perdeler istenilen zaman diliminde kapanıp açılabilecek. Daire sakini evde yokken lambalar açılıp kapatılabilecek.

Adres: Hürriyet Mah. Aktay Sok. No:1 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 452 33 33
Web site: http://marmaraloft.com
E-Mail: info@marmaraloft.com

Yazı: Alev Yakar

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler