Kurt İnşaat bağ evleriyle dikkat çekiyor

Gaziantep’te inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Kurt İnşaat, çevreye duyarlı projeleriyle kentin gözde bölgelerinde yaşanabilir konutlar üretiyor.

1993 yılından bu yana Gaziantep ekonomisine katkı sağlayan, köklü inşaat şirketlerinden Kurt İnşaat yeni ve farklı işler yapmaya devam ediyor. Çevreye duyarlılığı ve müşteri odaklı çalışma sistemiyle bilinen firma, şehrin en gözde lokasyonlarında tamamlanmakta olan birbirinden farklı, iki yeni projeyle adından sıkça söz ettiriyor. Yeni projelerini geçtiğimiz günlerde görücüye çıkaran Kurt İnşaat ilkleri yapmaya devam ediyor.

Ağırlıklı olarak bağ evi konseptli işler yapan Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, “27 yıldır Gaziantep ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışıyoruz. Sadece Gaziantep‘te değil; geçtiğimiz yıllarda Adana, Mersin gibi illerde de projeler yaptık. Fakat artık tamamen Gaziantep için çalışmamız gerektiği kanaatindeyiz” dedi.

“Sektör şu anda hareketli”

Gaziantep’te istihdam alanı oluşturmak ve var olan kapasiteyi arttırmanın en önemli misyonlarından biri olduğunu söyleyen Kurt, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle, çoğu sektör gibi inşaat sektörü de zor günler yaşadı. Fakat şu anda çok hareketli. Müşterilerimiz konut kredilerinin avantajlarından faydalanmak isterken en ufak bir yanılsama yaşamak istemiyorlar. Biz de onları en doğru şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sağlam yapılar yapmak en büyük ilkelerimiz arasında” diye konuştu.

‘Boynumuzun borcu’

“Marka Şehir Gaziantep”e yakışır işler yapmayı boyunlarının borcu olarak gördüklerini kaydeden Kurt, sözlerini şöyle sürdürdü: “Son zamanlarda bağ evi konseptinin yanı sıra farklı işler yapmaya karar verdik. Çözüm ortaklarımızla beraber, şehrimizin en gözde yerlerinden birinde yer alan ve tamamlanmak üzere olan Mira Park adlı projemiz önümüzdeki günlerde sahiplerine teslim edilecek. Bununla beraber farklı bir bağ evi konsepti üzerinde de çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde temellerini attığımız ve yaklaşık bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde tamamlamayı planladığımız Villa Foresta da şimdiden büyük rağbet görüyor. Her kesimden insana hitap ederek, her bütçeye uygun projelere imza atmaya çalışıyoruz. Villa Foresta bizim için; doğayla iç içe, lüksün ve konforun bir arada olduğu kavram bir proje olacak.”
Para

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir