Küçük Ninjalar Panora AVM’de buluştu

Panora AVM, minikleri Lego Ninjago etkinliği ile buluşturmaya başladı. Etkinliğe yoğun ilgi gösteren çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Ninjago adındaki evlerini savunmakla yükümlü altı genç Ninja’nın hikâyesinin anlatıldığı ve Jackie Chan’in de seslendirme kadrosunda bulunduğu Lego Ninjago etkinlik alanında minik ninjaların eğlenceli ve hızlı maceraları Panora AVM’de başladı. Popülerliğini hiç yitirmeyen Lego’nun Ninjago filminin Türkiye vizyon tarihi olan 29 Eylül ile birlikte başlayan etkinlikte minikler büyük sevinç yaşadı. Ninja eğitimi alarak etkinlik alanına giriş yapan minik misafirler, çeşitli Lego Ninjago yapım etkinliklerine imza attı. Dev, Lego heykelini birlikte tamamlamak için harekete geçen minik misafirlerin heyecanı, Kai ile tanışma anı ile taçlandı.

Kai, minikler ile Piri Reis alanında

Etkinliğe katılan minikler Ateş ustası olarak bilinen Lego Ninjago’nun en sevilen karakteri Kai ile tanışıp, onunla birbirinden güzel fotoğraflar çekilme imkânına sahip oldu. Lego Ninjago fotoğraf çekim alanında çekildikleri fotoğrafların çıktısını Instaprinter ile alabilen çocuklar anı ölümsüzleştirme şansını yakaladı. Ninjago etkinlik alanına kurulan film oyuncaklarının sergisi ise çocuklar kadar büyükler tarafından da büyük ilgi gördü.

8 Ekim tarihine kadar devam edecek olan etkinliğe; 4 yaşın üzerindeki bütün minikler katılabilecek. Etkinlik 29 Eylül- 8 Ekim tarihlerinde ve 13.00-20.00 saatleri arasında 7 seans şeklinde gerçekleşecek. Etkinliğe katılım sınırlı sayıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir