Kristal Türkiye sağlık çalışanlarına konut portföyünü açtı

Kristal Türkiye gayrimenkul danışmanları, sağlık çalışanları için konut portföyünü açarak gönüllü danışmanlıkla çözüm sunuyor.

Türkiye’nin yerli ve milli gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, tüm Türkiye’deki girişimci gayrimenkul danışmanları ve merkez yönetim ekibi ile sağlık çalışanları için gönüllü konut danışmanlığı ve ilk etapta 40 bin medikal önlük ile destek seferberliği başlattı.

"Ev arayan sağlık çalışanına destek olmak temel görevimiz"

Korona salgını nedeniyle görevde olan ve gecesini gündüzünü fedakârca ailelerinden ve sevdiklerinden uzak geçiren birçok sağlık çalışanımızın otellerde konaklaması üzerine bu kararı aldıklarını belirten Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, “Kristal Türkiye olarak konut portföyümüzün danışmanlığını gönüllü olarak değerli sağlık çalışanlarımıza açıyoruz. Bizlere ulaştıkları takdirde kendilerine yardımcı olabilecek tüm danışmanlığı gönüllü olarak yapacağız, en uygun lokasyonda konutu kiralamaları için süreci organize edeceğiz. Her sağlık çalışanımızın bu süreçte çözümü olmak bizlerin en temel görevidir” dedi.

40 bin medikal önlük

Tüm Türkiye’deki sağlık çalışanlarımıza destek olmak üzere medikal önlük seferberliği başlattıklarını belirten Kristal Türkiye Yönetim Danışmanı Zennure Özen, “Koronavirüs salgınında sağlık çalışanlarımızın maske, önlük gibi sarf malzeme ihtiyacı oldukça büyük. Medikal önlükleri tüm Kristal Türkiye girişimci gönüllüleri ile İzmir’den başlayarak tüm Türkiye’deki hastanelere ulaştırıyor olacağız.

Hastanelerimize sarf malzemeler konusunda destek vermek üzere tüm Türkiye’de firmalar gönüllü olarak çalışıyorlar ve birlik olmalıyız ve olası aksaklıklar nedeniyle malzeme sıkıntısı yaşayan hastanemiz kalmamalı. İstanbul, İzmir ve Bursa ilk etap olmak üzere bizler bu süreci başlattık. Hazırlattığımız 40 bin medikal doktor önlüğünü sağlık kuruluşu, hastane ve doktorlara ulaştırıyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler