Koz Mesa için ön talep toplanıyor!

Mesa, yeni projesi Koz Mesa için ön talep topluyor. Fiyatlar henüz açıklanmadı. Kozyatağı’nda yükselen Koz Mesa teslim tarihi ise Mayıs 2019.

Koz Mesa projesi Mesa'nın ön talep aşamasındaki yeni projesi... Daire ve dükkanlardan oluşan proje Kadıköy Kozyatağı'nda yükselecek. 25 Mayıs'ta düzenlenen lansmanla tanıtımı yapılacak olan projede bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon konut seçenekleri yer alacak. Koz Mesa teslim tarihi ise Mayıs 2019.

Tek blok şeklinde tasarlanan KozMesa projesinin ayrıntıları henüz belli değil. Koz Mesa fiyatları açıklandığında www.emlaknews.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Koz Mesa'nın yapımcı firması Mesa kimdir?

1969 yılında kurulan Mesa, 9 milyon metrekare alan üzerinde 93 binden fazla konut inşa etti. Altyapı, çevre düzenlemesi ve tasarımı da dahil olmak üzere üretimin her aşamasında faaliyet gösteren şirketin kadrosu 4 bin kişiye ulaşıyor. Mesa, bugüne kadar hem yüklenici hem de girişimci olarak, yurtiçinde ve dışında büyük konut siteleri yaşama geçirdi. Ayrıca her tür yapının teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa etti, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştirdi. Öte yandan büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, okullar, sağlık ve kültür merkezleri, büro binaları, şehir parkları ve sanayi tesisleri inşa etti. Mesa'nın Tema İstanbul, Çamlıca'da Mesa, Park Oran Ofis, Park Mozaik, Mesa Koza 66, Mesa Sahill ve Yeşilyaka projelerinde de satışlar devam ediyor.

Mesa bugüne kadar pek çok ödüle layık görüldü. Mesa Hastanesi ile Uluslararası Akreditasyon Belgesi alan Mesa, Amerikan Mimarlar Odası ve Modern Healthcare Journal'dan Hastane Mimarisi ödülü aldı. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası'ndan 1989 yılında Üstün Başarı ve Hizmet Ödülü alan Mesa, 2014 yılında ise Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Merkez Binası projesiyle Türk Serbest Mimarlar Müşavirler Derneği'nden 2002-2004 Dönem Yapı Üreticisi Ödülü aldı.

Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Merkez Binası aynı zamanda Leed Platin Sertifikası, Building Awards 2014'te "Yılın En İyi Projesi" ödülü, Sign of the City Awards'de en iyi mimari tasarım ödülünü aldı. Son olarak da 2014 yılında aynı bina Arkitera İşveren Ödülü'ne layık görüldü.

Koz Mesa İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Cad. Kozyatağı-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 444 9 366
Web site: https://campaign/kozyatagi/.mesa.com.tr
E-Mail: info@mesa.com.tr

Yazı: Alev Yakar

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler