Koç Yapı’dan İstanbul’un İki Merkezine İki Yeni Proje

İstanbul’un merkezi semtlerinde gerçekleştirdiği lüks konut projeleri ile dikkat çeken Koç Yapı, Kadıköy ve Şişli’de iki yeni projeye start veriyor.

Koç Yapı A.Ş., Kadıköy ve Şişli’de iki yeni lüks konut projesine başlıyor. Şirket Erenköy bağdat caddesinde yer alan 20 milyon TL’lik Koç Yapı Residence projesine eylülde başlıyor. Nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peyzajı ile dikkat çeken proje, şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşımayı amaçlıyor.
15 bin metrekarelik bir alanda 15 kat ve 28 daire olarak inşa edilen Koçyapı Residence, yüksek güvenlik, konfor ve premium hizmetleriyle üst düzey yaşam standardı sunacak.

Metrekaresi 15 bin TL

Koç Yapı Residence’ta, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları gibi ayrıcalıklar yer alacak. Projede 70 metrekarelik salonlara sahip 250 metrekarelik 5+1 daireler, metrekaresi 15 bin TL’den satışa sunuluyor.

Şişli projesi 2017’de başlayacak

Koç Yapı’nın Şişli’nin merkezinde yükselecek olan projesi ise 2017’de başlayacak. 50 milyon TL değerindeki Şişli projesi kent merkezinde yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı vaat ediyor. 6 dönüm arsa üzerine 25 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olması planlanan Şişli projesinde residence standartlarında, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü akıllı ev sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, açık/kapalı havuzları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü, toplantı salonlorı gibi Highlife sosyal donatıları yer alacak.
3 blokta 250 daireden oluşacak olan projede 45 – 105 metrekar aralığındaki 1+0, 1+1, 2+1 konutlara yer verilecek. Daireler metrekaresi 7 bin dolardan satışa sunuluyor.

İletişim bilgileri

444 7 562
www.kocyapiinsaat.com