İlk müzayedesini 24 Ekim’de vatandaşların yoğun ilgiyle gerçekleştiren Kiptaş, portföyünde bulunan değerli arsa ve işyerlerini 2. Halka Açık Müzayede ile yatırımcılara sunuyor. İstanbul’un farklı ilçelerinde yatırım değeri oldukça yüksek işyerlerinin bir kısmı hazır kiracılı, bir kısmı ise teslime hazır işyerlerinden oluşuyor.

2. Müzayede 25 Aralık’ta

Kiptaş, tamamı İstanbul’da yer alan hemen teslim avantajına sahip 36 işyeri ile 12 arsayı halka açık müzayede yöntemiyle 25 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 14.00’te satışa çıkarıyor.
Müzayede, Kiptaş’ın Merkezefendi’de bulunan Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek. Kiptas.istanbulinternet sitesi üzerinden canlı yayınlanacak açık artırmaya katılımcılar online olarak teklif verebilecek.

Arsalar

Kiptaş’ın satışaçıkardığı arsalar Başamkşehir, Silivrive Tuzla’da yer alıyor. Satışa çıkarılan tam ve hisseli arsaların yüzölçümleri 16 metrekare ile 47 bin 600 metrekare aralığında yer alıyor. Taşınmazları imar planlarında; plansız alan, yol, konut, ticari alan, özel statülü kültürel tesis alanı ve tarımsal niteliği korunacak alan sınıfında yer alıyor.

Fiyatları ne durumda?

Satışa çıkarılan alanların metrekare birim fiyatları 150 lira TL ile 4 bin 500 TL aralığında yer alırken tahmini fiyatları 20 bin 162 TL ile 9 milyon 493 bin TL arasında bulunuyor.

Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri

Potansiyel alıcılar; her bütçeye ve her kesime hitap eden arsa ve işyerlerine %40 peşin 36 ay vade ve 6 ayda bir %6 vade farkıyla sahip olabilecekler.

Hemen teslim

Anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

Dünyanın her yerinden online katılım

25 Aralık 2019 Çarşamba günü düzenlenecek olan müzayedeye ister doğrudan Kiptaş Genel Merkezinde, isterseniz de online olarak internet üzerinden Dünyanın her yerinden katılım sağlanabilecek. Kiptaş’ın halka açık bu ikinci müzayedesini salona gelemeseniz bile evinizden, iş yerinizden, hatta yurt dışından takip edip teklif verebilirsiniz.

İstanbul kazanacak

Kiptaş, bu satışlardan elde edeceği geliri, Kentsel Dönüşüm ve Sosyal Konut Projelerine kaynak olarak kullanarak yine İstanbul halkına hizmet edecek yatırımlara dönüştürmeyi amaçlıyor.

25 Aralık 2019 Çarşamba
14:00
Kiptaş Genel Müdürlüğü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir