Kartal Teras Kule’de 325 bin TL!

DAP Yapı, Teras Kule projesini satışa sundu. Projede satışlar 325 bin TL’den başlıyor…

DAP Yapı'nın rezidans ve ofislerden oluşan projesi Teras Kule satışa çıktı. 354 konutun yer aldığı proje Kartal'da 16 bin metrekare alana kuruluyor. DAP Teras Kule'de satılık 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. Alanları ise 38 ile 281 metrekare arasında değişiyor. DAP Teras Kule teslim tarihi ise Temmuz 2019.

Teras Kule projesi 364 rezidans dairenin yanı sıra, 25 ofis ve 11 mağazadan oluşuyor. Ofislerin alanları 40 ile 74 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Teras Kule fiyatları ise 325 bin TL'den başlıyor. Metrekare bazında fiyatlar 6 bin 680 TL’den başlıyor. Aylık taksit ödemeleri ise 2 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor.

100 metrekareyi bulan teraslar

İki blok şeklinde yükselecek olan Teras Kule, ismini büyük teraslı dairelerden alıyor. Teras Kule'de gökyüzü bahçeleri diye adlandırılan teraslarda hem güneşlenme imkanı hem bahçe hayatı sunulacak. Projede tasarım ve teknolojinin sınırları zorlandı. Deniz, marina ve Adalar manzaralı, 100 metrekareyi bulan geniş jakuzili terasların da mevcut olduğu proje gökyüzünde domates, biber yetiştirecek şekilde tasarlandı.

DAP Teras Kule nerede?

Teras Kule dünyanın en ünlü mimarlarından Zaha Hadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde bulunuyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi gibi merkezlere yakın konumda bulunan proje ayrıca yıllık 65 milyon yolcu kapasitesine ulaşacak Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü ile Yalova, Gemlik ve Bursa'ya hızlı şekilde ulaşma imkanı tanıyacak bir proje. Hem bölgenin hem de Kartal ilçesinin nüfusu, İstanbul genelinden daha hızlı artıyor. Bu rakamlar neden Kartal ve çevresinin nitelikli göç aldığının ve günden güne geliştiğinin en önemli göstergesi. Kartal’dan Bursa üzerinden İzmir’e yaklaşık 3.5 saatte ulaşmak mümkün olacak

DAP Teras Kule İletişim Bilgileri

DAP Teras Kule Adres: Topselvi Cad. Kartal/İstanbul
DAP Teras Kule Telefon: 444 93 27
DAP Teras Kule Web site: http://www.dapyapi.com.tr/
DAP Teras Kule E-Mail: info@dapyapi.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler