Jumbo Horeca Anfaş Hotel Equipment’ta arz-ı endam edecek

Jumbo, 18-21 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek oan Anfaş Hotel Equipment’ta Fine Dining restoranlar için ürettiği Jumbo Horeca ile iddialı bir çıkış yapacak.

1974’ten beri faaliyet gösteren Jumbo, ev dışı tüketim sektöründe de farklı ve şık ürün gamı ile iddialı… 18-21 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı – Anfaş Hotel Equipment’ta katılacak olan marka, Fine Dining restoranları için ürettiği Jumbo Horeca ile profesyonellerin aklını başından almaya hazırlanıyor.

Lanmanı fuarda yapılacak

Jumbo’nun kalite ve özgün tasarım iddiasını devam ettirdiği yeni porselen ürün grubu Jumbo Horeca, markanın sektördeki iddiasını ortaya koyarken fuarda lansmanı yapılacak yeni porselen serilerinden Joy da 2017’ye renkli bir başlangıç yapmak isteyen işletmeler için ideal bir ürün olarak gösteriliyor.

4 farklı renk seçeneği

Mavi, kırmızı, beyaz ve yeşil olmak üzere 4 farklı renk kombinasyonunu bulunduran Joy serisinin tüm renklerinin birbiri ile uyumlu kullanılabilir olması, yeniliklere açık olan şeflere de sunumlarında kolaylık sağlayacak.