İSTİM Projesi Tuzla’nın lojistik depo ihtiyacını karşılayacak

Yakın gelecekte ihtiyaç duyulacak lojistik depo ve işyeri ihtiyacı Tuzla’da geliştirilen İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi (İSTİM) Projesi ile giderilecek.

Marmara Metal Mamulleri Ticaret’e ait arsa üzerinde yer alan İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi (İSTİM) projesini Betacons (Betatrans AŞ-2006) Ortak Girişim geliştiriyor. Toplamda 2 etap 702 bağımsız bölümden oluşan projenin ilk etabının satışları 2018 yılının son aylarında başladı.

İSTİM Projesi AVM konforunda olacak

76 metrekareden başlayan dükkânlar modüler sistem ile kurgulandığı için istendiği takdirde diğer dükkanlar ile birleştiriliyor ve ihtiyaç duyulduğu kadar büyüklük elde edilebiliyor. Otomotiv sektöründe yer alan yedek parça, kaporta, boya, motor, lastik, akü, nakliyeciler başta olmak üzere bankalar, kafeler, restoranlar ve farklı sektörlerden firmalar da İSTİM’de yer alabilecek.
AVM konforunda hizmet verecek

İSTİM Tuzla’nın E-5 Karayolu’na 400 metrelik cephesi bulunuyor. Otoban ve E-5’ten kolayca ulaşımı bulunan sitede her dükkân için özel olarak tahsis edilmiş yaklaşık 4 araçlık ön kullanım alanı bulunuyor. Dükkânlar 7,80 m net yüksekliğe sahip olup sanayi içerisine TIR kolaylıkla girebiliyor. Sitenin anayolları 10 metre genişliğinde gidiş ve geliş olarak planlandı..

Projede açık ve kapalı olarak yaklaşık 3.000 araçlık otopark mevcuttur. İSTİM Tuzla, 55 bin metrekarelik alanda 12 metrelik yüksekliğindeki depoları ile bölgenin lojistik ihtiyacına katkı sağlayacak. Proje 36 ayda alıcılarına teslim edilecek. Banka kredisi, kefil, ara ödeme olmaksızın firma bünyesinde % 25 peşinat ile 36 ay senetle taksit imkânına sahip bulunuyor.

Milli Gazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir