Gayrimenkul sektörü RE360’da buluşacak

Gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getirecek “Gayrimenkul’ün Büyük Buluşması-RE360” 5-6 Aralık 2017’de Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilecek.

Türk gayrimenkul sektörü, tüm bileşenleriyle farklılık, yenilik ve ortak yarara odaklanmış “RE360”ta bir araya gelmeye hazırlanıyor.

360 derece bakış açısı

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ile Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer’in ev sahipliğinde düzenlenen, mesleki toplum kuruluşlarının desteği ile gayrimenkul sektörünü tüm bileşenleriyle 360 derece bakış açısıyla bir araya getirecek “Gayrimenkulün Büyük Buluşması – RE360”, 5-6 Aralık 2017’de Four Seasons Hotel İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

“Gayrimenkulün Büyük Buluşması – RE360”ta şu ana kadar 12 ana oturum ve 4 paralel oturum planlandı.

Oturumlarda uluslararası isimler yer alacak

Oturumlar, kamu ve özel sektörde farklı alanlarındaki liderlerin yanı sıra gayrimenkul sektörüyle sinerji içinde olan tedarikçilerle gerçekleştirilecek. Birbirinden çarpıcı konu başlıkları, 40’ın üzerindeki konuşmacı tarafından gerçekleştirilecek. Oturumlarda sadece Türkiye’den isimler değil, kendi alanında uzman olan uluslararası isimler de yer alacak.

Oturumlar sırasında artık gayrimenkul sektörü için de yaşamsal önem taşıyan dünyadaki hızlı değişim ve bu değişimin gayrimenkulde yarattığı çarpıcı değişiklikler, yeni düzenlemeler ve piyasanın beklentileriyle gayrimenkulde ortaya çıkan yeni finansman araçları, geleceğin rotasına yön verebilmek için yapılması gerekenler ve uluslararası deneyimler gibi pek çok konu tartışılacak. Ayrıca, sektör oyuncularına esin kaynağı olacak başarı hikâyelerinin şifreleri de yine bu oturumlar sırasında çözülecek.

İşbirliklerinin temelleri atılacak

“RE360”taki en çarpıcı etkinliklerden biri ise “Sinerjik 1 Dakika” toplantıları... Bu toplantılarda Türkiye’nin her noktasından sektör tedarikçileri, ürün ve hizmet verenler, gayrimenkul sektörüne yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle birebir tanışma fırsatı yakalayarak gelecekteki işbirliklerinin ilk temellerini atabilecek.

Yer:  Four Seasons Hotel İstanbul Bosphorus
Tarih: 5-6 Aralık 2017

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler