Ferko Line’da fiyatlar 1.9 milyon TL’den başlıyor

Ferko İnşaat’ın Kağıthane’de inşa ettiği Ferko Line projesi ofis ve dükkanlardan oluşan bir proje. Fiyatlar ise 1 milyon 950 bin 500 TL’den başlıyor.

Ferko Line

İstanbul Metrosu, Avrasya Tüneli ve Dekovil Hattı ile güçlenen Kağıthane’de 20 bin 436 metrekare alana inşa edilen Ferko Line teslim tarihi Kasım 2018. Projede ofis ve dükkan satışları devam ediyor. Toplam bağımsız birim sayısı 192. Ticari ünitelerin alanları 166 ile bin 624 metrekare arasında.

FerkoLine projesinde üçü ofis, biri otel olmak üzere toplam dört blok yer alıyor. Projede 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Oteli bulunuyor. Four Points by Sheraton, 173 odası, 7 toplantı salonu ve 688 metrekare genel kullanım alanıyla hizmet verecek. Projenin toplam inşaat alanı 105 bin metrekareyi bulacak.

Ferko Line

Ferko Line’ta tavanlar çok yüksek!

Proje Kağıthane’de ofis projesi arayanlar için alternatif oluşturuyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve modernleşen yerleşim ve ticari bölgesi olan Kağıthane, Açık Hava Müzesi, Şehir Müzesi gibi projeler kültürel, halka açık tesisler ve bilişim projeleri ile sosyal, çevre, kentsel dönüşüm ve yatırım projeleri ile dikkat çekiyor.  Ulaşım avantajlarının yanı sıra bu projenin en önemli özelliklerinden biri de tavan yüksekliklerinin 3.65 metreyi bulması. Böylece ofisler son derece ferah bir görünüm sergiliyor.

Ferko Line‘da metrekare bazında ofis fiyatları 11 bin 750 TL ile 14 bin TL arasında değişiyor. Dükkanlarda ise metrekare fiyatları 9 bin dolardan başlıyor, 12 bin dolara kadar çıkıyor. Projede minimum fiyat 1 milyon 950 bin 500 TL olarak açıklanırken; maksimum fiyat ise 4 milyon 928 bin TL olarak belirlendi.

Yatay mimari!

İş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Ferko Line projesi, estetik yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. Projede geleceğe hazır bir teknolojik altyapı kuruluyor.

Ferko İnşaat’ın Ferko Line dışında Ferko Signature projesi de devam ediyor. Bu proje ise Levent’te yükseliyor. Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle tasarlanan proje de yine Ferko Line gibi ofislerden oluşuyor. Ferko İnşaat’ın tamamlanan projeleri ise, Papirus Plaza, İmes Park ve Ferko Ilgaz Mountain Hotel ve Resort projesi. Şirket önümüzdeki dönemde F Residence ve Gökvadi projelerini alıcılara sunacak.

Ferko Line İletişim

Adres: Merkez Mah. Cendere Cad. Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 327 17 36
Web site: http://ferko.com.tr/
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


[mappress mapid=”230″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir