Fakir soğuk kış günlerine sağlık getiriyor

Alman teknolojisiyle üretilen Fakir Hausgeräte, kış mevsiminin hepimizin sağlığını tehdit ettiği bu günlerde blender ve katı meyve sıkacaklarıyla sağlığı ayağımıza getiriyor.

Fakir’in blender ve katı meyve sıkacakları, soğuk kış günlerinde grip ve soğuk algınlığından korunmak isteyenlerin gözbebeği olacak. Taze meyve suları ve sıcak çorbalar yapmayı pratik hale getiren blender ve katı meyve sıkacakları, bu günlerde mutfakların üst köşesine yerleşiyor.

Meyveleri bütün halde presleyebiliyor

Fakir Coctail Max, paslanmaz çelik gövdesi, 1000 watt gücü ve 9 hız kademesi ve meyveleri bütün halde presleyebilme özelliğiyle göz dolduruyor. Turbo fonksiyonlu Fakir Coctail Max, 1 litrelik meyve suyu sürahisi ve 2 litrelik posa kabıno sahip. Köpük ayırıcı özelliği de bulunan alet, meyve suyunu posasından ayırabiliyor. Blender fonksiyonu da bulunan Coctail Max, 1,8 litrelik blender haznesiyle çok fonksiyonlu kullanım sağlarken LCD ekran, güvenlik kilidi ve kaymaz taban özelliklerine sahip.

Ekstra büyük besleme ağzı

Paslanmaz çelik gövdeli Fakir Juice Max da 1000 watt gücündeki motoru ve 85 milimetre çapındaki ekstra büyük besleme ağzıyla tüm meyveleri kolayca presliyor. Çıkarılabilir paslanmaz çelik bıçağı ve 2 kademeli hız kontrolü pratik ve kolay kullanım sağlayan Juice Max, paslanmaz çelik kilitleme kolu, çift güvenlikli kilitleme kolu, kaymaz ayak ve yanlış montede çalışmayı engelleyen güvenlik sistemiyle tam donanımlı güvenlik sunuyor. Juice Max’in 2 Litrelik posa kabı ve köpük ayırıcılı 1,5 Litrelik meyve suyu kabı bulunuyor.

Çorba ve sosları ısıtarak hazırlıyor

Fakir Powermix Blender ise 26 bin yüksek devir hızıyla çorba ve sosları ısıtarak hazırlamaya imkan veriyor. 1200 watt gücündeki Fakir Powermix, 8 farklı hız ve 6 farklı fonksiyon ayarına sahip. Sos, çorba, smoothie yapıp buz, meyve ve sebze de öğütebilen bu alet, LCD ekran, temel güvenlik kilidi ve kaymaz tabanı gibi özelliklere de sahip.