En fazla konut üreten şirketi ödülü Bahaş Holding’e!

Bahaş Holding 2019 yılında “Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi” kategorisinde 1’incilik ödülüne layık görüldü.

Konut ve ticari gayrimenkul alanında 2019 yılında öne çıkan şirketlerinin ödüllendirildiği Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi; 30 yıldan bu yana, inşaattan sağlığa, turizmden oyuncağa, akaryakıttan yapı malzemelerine kadar 8 farklı sektörde faaliyet gösteren Bahaş Holding’e ödül getirdi.

İki ödülü havaya kaldırdı

Ekonomist&Capital dergilerinin düzenlediği zirvede Bahaş Holding, 2019 rakamlarına göre; “Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi”kategorisinde 1’incilik ödülü almaya hak kazandı. Öte yandan Bahaş Holding, Türkiye’nin adet bazında en çok konut satışı yapan şirketleri arasında da 3’üncü sırada yer aldı.

Bahaş Holding adına ödülünü alan Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saim Bahadır konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

“Holdingimizin köklü tecrübesi bize ödül kazandırdı”

"Bugün burada bize layık görülen ödül, holdingimizin 30 yıllık deneyiminin bir yansımasını oluşturuyor. İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme konusunda edindiğimiz köklü tecrübe ile sadece proje üreten değil, gayrimenkul ve inşaat sektörü için yeni açılımlar yaratan bir holding haline dönüştük. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiğimiz tecrübeyi, bu güne kadar imza attığımız 4 farklı projemizle yatırımcılarımıza yansıttık.

Hayata geçirdiğimiz projelerimiz, gelişim ve inşaat aşamasına kadar uzanan süreçte holdingimizin imzasını taşıyor. Yeni dönemde, yeni projelerimizle sektördeki öncü konumumuzu daha da yukarılara taşıyarak, gayrimenkul ve inşaat sektörüne yeni açılımlar kazandırmayı sürdüreceğiz.”

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler