Emsan Multipress ile bu bahar meyve suyuna doyacaksınız

Emsan, bahar aylarında taze sıkılmış meyve suyunu istediği anda içmek isteyenlere Multipress Meyve Sıkacağı’nı öneriyor.

Bahar aylarında hastalıklardan korunmak için vitamini bol olan meyveleri tüketmek gerekiyor. Özellikle C vitamini yönünden zengin olan portakal suyunun yanı sıra nar ve greyfurt suları hastalıklara karşı kalkan görevi görüyor. Emsan, Multipress Meyve Sıkacağı ile günün her saatinde taze sıkılmış meyve suyu tüketmenize yardımcı oluyor.

Büyük meyveleri de kolayca sıkıyor

Emsan Multipress Meyve Sıkacağı, meyve sularının içeriğinde bulunan vitamin ve mineralleri kaybetmeden sıkma imanı sunuyor. Sahip olduğu pratik tasarımıyla portakal ya da limona ek olarak nar gibi büyük meyveleri de kolaylıkla sıkan Multipress Meyve Sıkacağ, az posa geçirmek üzere geliştirilmiş özel süzgeçiyle de içimi kolay içecekler hazırlamasına yardımcı oluyor.

359 TL’ye satılıyor

Paslanmaz çelikten üretilen Emsan Multipress Meyve Sıkacağı, zemine tam olarak oturan ve kaymayı önleyen plastik tabanı sayesinde daha rahat kullanım imkanı sunan Multipress Meyve Sıkacağı 359 TL’ye satışa sunuluyor.