Dora Çocuk Tiyatrosu, Colorist Kids Club için oynadı

Colorist Kids Club, Dora Sahne Çocuk Tiyatrosu’yla işbirliğine giderek çeşitli okulları ve Colorist Şile daire sahiplerinin katıldığı bir etkinlik düzenledi.

Şile'de çocuk dostu Colorist Şile projesini hayata geçiren CFR Yapı’nın bünyesinde yer alan Colorist Kids Club, Dora Sahne Çocuk Tiyatrosu'yla işbirliğine giderek eğlenceli bir etkinliğe imza attı. Dora Sahne tarafından düzenlenen Gorillerle Dans gösterisine Colorist Şile’nin daire sahipleri ve çeşitli okullardan gelen öğrenciler katıldı.

Yer ayırtan herkese ücretsiz

Dora Sahne Çocuk Tiyato'sunda yarıyıl tatili boyunca Leonardo Da Vinci ile Müzede Bir Gün, Zaman Makinesi Alexander GrahamBell, Zaman Makinesi Albert Einstein, Aramızda Kalsın, Görünmez Çocuk, Gorillerle Dans isimli oyunlar sergilenecek. Oyunlar için 0216 359 76 44 numaralı telefondan ücretsiz olarak yer ayırtmak mümkün.

Mutlu çocuklar için…

CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, mutlu geçirilen çocukluğun insan gelişimi açısından büyük önem taşıdığını belirterek Şile'de inşa ettikleri Colorist Şile projesinde, tüm çocukların yaş gruplarına göre pedagog eşliğinde büyüme imkanı bulacaklarını söyledi. Her türlü psikolojik, kültürel ve sosyal aktivitelerin yer aldığı Colorist Şile’nin çocukların ve çocuklu ailelerin buluşma noktası olduğunu ifade eden İnan, “Böylelikle çocuklarımızın kişisel gelişimine kültürel ve sanatsal etkinliklerle katkı sağlayabiliyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler