Deluxia Park 339 bin TL’ye başlayan fiyatlarla satılacak

Bu yıl için 12 proje açıklamayı öngören Teknik Yapı Haziran ayında sözünü yerine getireceğini Deluxia Park’ı satışa sunarak bir kere daha ispatladı.

Gittiği bölgeyi önce geliştiren sonra da yatırımcısına yüzde 60’tan başlayan pirimler kazandıran Teknik Yapı daha önce 8 proje geliştirdiği Kartal Maltepe Dragos üçgeninde Deluxia Park’a başladı.

Ören Bayan İplik Fabrikası’nın 25 bin metrekarelik arsasında geliştirilen proje 35katlı kule ile 6’şar katlı 3 biner metrekarelik 2 ticari üniteden oluşuyor. Deluxia Park Residence’ta 1+1'den 3+1'e kadar toplam 364 home ofis özellikli lüks rezidans daireden oluşuyor.

Deluxia Park Residence 7.157 metrekarelik alan üzerinde, 34 ticari üniteyi barındıran 6 katlı ofis blokları ise 1.900 metrekarelik alanda yükseliyor. Projede açık-kapalı otopark, açık havuz, Türk Hamamı, sauna, buhar odası ve fitness salonu ile konfor ve lüksü bir arada bulunuyor.

Teknik Yapı dönüşüme aralıksız devam edecek

Teknik Yapı’nın Altın Üçgen diye adlandırdığı Kartal, Soğanlık, Maltepe, Tuzla bölgesindeki dönüşümde, etkin bir şekilde yer aldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, dönüşüm hamlesinin kesintisiz devam edeceğini açıkladı.

Geçmişte neler var?

Teknik Yapı’nın Kartal - Maltepe Bölgesi’nde ilk dönüşüm projesini yapan firmalardan biri olduğunu söyleyen Nazmi Durbakayım “1985 yılında Kartal – Maltepe’nin kesişim yerinde Şeşbeş Demir Döküm Fabrikası’nın yerine Marmara Sitesi’ni inşa ettik.

2007’da başladığımız dönüşüm serisinde ise eski bir tavuk çiftliği olan Genç Piliç’in yerine Uplife Park, İshakol Boya Fabrikası’nın yerine Uprise Elite, Baymak Fabrikası’nın yerine Uptwins Deluxia, Uğur Mumcu’da Upcity Flats ve Upcity Residence, Fenerbahçe Samandıra Tesisleri yanında Evora Park, Tugay Yolundaki kalıp fabrikasının yerine Deluxia Dragos, Tuzla’da Evora İstanbul projelerini gerçekleştirdik.” diyerek firmanın geliştirdiği projeleri ve arsaların durumunu özetledi.

Projenin geliştirildiği Dragos Çayı’nın Kartal tarafında bulunan projenin Deluxia Park Residence olduğunu hatırlatan Durbayayım, Maltepe tarafında ise Deluxia Park Business’ı geliştireceklerini kaydetti.

Projede eski ile yeni arasında bağ kuracak özel bir fonksiyonun da yer alacağını ifade eden Başkan Durbakayım, Kartal Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün önerisi ile Diktaş Müzesi yapılacağını açıkladı.

Fotogaleri

Yaşam ve İş Merkezli Karma Proje

Deluxia Park Residence projesinin Anadolu Yakası’nın Maltepe-Kartal sınırında yer aldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım da, projenin kolay ulaşım ve şehrin önemli noktalarına yakınlığıyla önemli bir avantaja sahip olduğunu söyledi.

Teknik Yapı’nın Kartal ve Maltepe’de binlerce konut yaptığını da hatırlatan Umut Durbakayım, “Konut ve iş potansiyelini bir arada barındıran Deluxia Park, hem yaşam hem de iş merkezli karma bir yapı olarak projelendirildi” şeklinde konuştu. Umut Durbakayım, rezidans ve ofislerden oluşacak Deluxia Park projesinin Kartal ve Maltepe etaplarının toplamında yaklaşık 812 bağımsız bölüm yer alacağını sözlerine ekledi.

İndirimli fiyatlar 6.380 TL'den başlıyor

Umut Durbakayım, homeofis tarzı rezidans dairelerin bulunduğu Deluxia Park Residence projesindeki metrekare fiyatlarının 6 bin 380 liradan başlayacağını ve teslimlerin 36 ayda yapılacağını aktardı. Deluxia Park projesinin toplam değerinin 750 milyon lira olduğu bilgisini veren Umut Durbakayım, Deluxia Park Residence için bu hafta sonundan itibaren ön talep toplanacağını, projede yer alan ticari ünitelerin de yılsonuna doğru satışa sunulacağını sözlerine ekledi.

Projenin ikinci ayağını oluşturan Deluxia Park Business projesinin ise yılın üçüncü çeyreğinde satışa çıkacağı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım “Residence projesinin hemen karşısında hayata geçecek olan Business projesi, 35 katlı bir kuleden oluşuyor. Tamamı ofislerden oluşan projede 414 bağımsız bölüm yer alıyor. Business projesi, 18. katta yer alan geniş ve şık restoranı, 19. kattaki fitness merkezi ve sauna yoğun iş hayatının tüm stresini atabileceğiniz şekilde tasarlandı” açıklamasında bulundu.

Nasıl ödenecek?

4’lü Ödeme Planı ve Lansmana Özel % 5 + 10 İndirim

Metrekare büyüklükleri brüt 50,74 m² - 122,30 m² arasında değişen rezidans daireler 399 bin liradan başlayan liste fiyatlarıyla satışa sunulacak. Lansmana özel %5 indirimin yanı sıra; peşin veya kredili alımlarda (baz oranlar) +%10 indirim uygulanacak.

Yüzde 5 peşinat ile daire almak isteyenlere, liste fiyatı üzerinden lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanacak. Bu seçenekte, 1’er yıl ara ile her biri daire bedelinin yüzde 10’u oranında 2 ara ödeme, yüzde 75’lik kısım için, 24 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar ise kampanyalı faiz oranları (%0,24-%0,73) ile kredi kullandırılabilecek.

Yüzde 10 peşinat ile 120 ay vade seçeneğiyle daire almak isteyenlere liste fiyatından yüzde 5 indirim yapılacak. Toplamda 36 aya varan ve her biri daire fiyatının yüzde 5’i oranında 3 ara ödeme olacak. Yüzde 75’i banka kredisine açık ödemelerde 24 aya kadar sıfır faiz avantajı da sunulacak.

4. seçenekte ise peşinat oranı yüzde 40 olacak. 60 ay sıfır faiz kapsamına giren bu seçenekte sadece sözleşme tarihini takip eden 12. ayda daire fiyatının yüzde 10 miktarında ara ödeme istenecek.

İletişim Bilgileri 

http://www.deluxiapark.com

444 10 08 - 0850 540 07 07

[contact-form-7 id="290458" title="Proje Firmasına Ulaşın"]

[mappress mapid="235"]

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler