Choice Hotel Clarion Şişli’ye mimari tasarım ödülü

Şişli’deki oteli, European Convention’da yılın en iyi yeni oteli ödülünü alan Choice Hotels, Türkiye’de 3 yeni otel daha açmaya hazırlanıyor.

Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli; iddialı mimarisi, özel tasarım odaları ve lokasyonuyla European Convention’da yılın en iyi yeni oteli seçildi. 45’i süit olmak üzere 135 modern tasarımlı odası bulunan Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli, Choice Hotels International’in Türkiye’deki ilk oteli olma özelliğini taşıyor. Ayrıca 200 kişilik üç konferans salonuyla önemli toplantılara da ev sahipliği yapan Clarion Hotel & Suites İstanbul Şişli, Taksim ile Levent arasındaki konumuyla hem iş hem de turistik amaçlı İstanbul’u ziyaret edenlerin tercihi oluyor.

Türkiye’de 3 yeni otel açacak

35 ülkede 6 bin 300 otel ve 500 binin üzerinde odayla dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Choice Hotels International, Avrupa’daki otel ağını genişletmeye hazırlanıyor. Choice Hotels, Türkiye’de 2106’nın ilk çeyreğinde açacağı Güneşli’de Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Sütlüce’de Clarion Hotel Golden Horn ve Kahramanmaraş’da Clarion Hotel ile ağını genişletecek. Son olarak Belçika ve Almanya’da iki yatırımcı ile anlaşma imzaladıklarını açıklayan Choice Hotels International Başkan Yardımcısı Mark Pearce, Belçika’da önümüzdeki 12 ay içerisinde Clarion, Quality ve Comfort markalarıyla üç otel açacaklarını söyledi.  

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler