Cem Yılmaz Geleceğin Güçlü Kadınlarını destekleyecek

Aydan Taş’ın hayata geçireceği “Geleceğin Güçlü Kadınları 2020” projesi için 36 ünlü isim bir araya geliyor.

Aydan Taş’ın ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği ve büyük ses getiren 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 20:00’de Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’da gerçekleşecek olan “Geleceğin Güçlü Kadınları 2020 Projesi’ni Türkiye’nin en güçlü komedyenlerinden Cem Yılmaz destekliyor. Yılmaz, defilede sergilenecek tasarımların satılacağı açık arttırmanın yönetimini üstlenecek.

Gecenin sunuculuğunu Çağla Şikel üstlenirken, Göksel “Sahnenin en güçlü kadını” olarak konser verecek. Projeden elde edilen bilet gelirlerinin tamamı Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan genç kız öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için kullanılacak.

Ana sponsor: Perwoll

Bu seneki ana sponsorluğunu Perwoll üstlenirken; 24 ünlü güçlü kadın, 6 ünlü tasarımcı tarafından farklı dönem konseptinde hazırlanan tasarımlar ile defilede yer alacak. Hazırlanan her döneme ise o dönemlere ilham veren başarılı kadınların isimleri verilecek.

1940’lardan günümüze kadar uzanan, her biri farklı bir dönemi tasarlayacak olan tasarımcılar arasında ise; Meltem Özbek, Özlem Kaya, Raisa&Vanessa, Sudi Etuz, Tuvana Büyükçınar Demir ve Zeynep Tosun yer alıyor.

24 güçlü kadın sahnede

Defilede, tasarlanan kıyafetleri taşıyacak 24 güçlü kadın ise (alfabetik sırayla); Alina Boz, Aslı Bekiroğlu, Aslı Tandoğan, Bade İşçil, Beyza Şekerci, Burcu Kara, Burcu Özberk, Damla Colbay, Dila Tarkan, Ebru Şahin, Ece Çeşmioğlu, Ezgi Eyüboğlu, Funda Eryiğit, Gülçin Santırcıoğlu, Hande Soral, Hande Subaşı, Hazal Türesan, Meriç Aral, Mine Tugay, Oya Unustası, Özge Özder, Sedef Avcı, Sinem Ünsal ve Zeynep Çamcı. Projenin moda danışmanlığını Deniz Marşan üstlenirken, styling Pınar Turan tarafından, koreografi ise Öner Evez ve Yakup Biçer tarafından yapılacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü
20:00
Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler