Cadde 54’te metrekaresi 3.800 TL!

Cadde 54 projesi Sakarya Serdivan’da inşa edilecek. Projede dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin 800 TL’den başlıyor…

Cadde 54 projesi Turkmall ve YU Group tarafından Sakarya Serdivan'da inşa edilecek olan yeni bir proje. Rezidans, ev ofis, ofis ve dükkanlardan meydana gelecek olan projede 920 konut yer alıyor.

52 bin metrekare alana inşa edilen Cadde 54 teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak öngörülüyor. Cadde 54 projesinde stüdyo, bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve bir buçuk oda bir salon olmak üzere farklı daire tipleri yer alıyor.

Projede 4-5 katlı bloklarda ofis, home ofis, studio rezidans, çarşı ve cadde mağazaları yer alıyor. 79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otopark bulunuyor.

Cadde 54 fiyatları açıklandı. Projede stüdyo rezidansların metrekare birim fiyatı 3 bin 800 TL'den, ofislerin ise metrekare birim fiyatı 6 bin TL'den başlıyor.

Cadde 54

Toplantılar Uniq İstanbul'da yapılacak

İş hayatının standartlarının profesyonel işletme tecrübesi ve modern ofis anlayışıyla yeniden tanımlandığı Cadde 54 ofisleri, Sakarya’nın en prestijli adresinde en iyisini yaşamanız için tasarlanıyor. Şehrin en şık ofislerinin yer alacağı Cadde 54, modern mimarisi ve ofis altyapısının yanı sıra kesintisiz enerji kaynağı ve kapalı otopark alanıyla da bir ilke imza atıyor.

Cadde54 projesinde ofisi olan şirketler İstanbul'daki toplantılarını iş dünyasının kalbinin attığı Maslak’ta, doğanın içinde, muhteşem bir manzaraya sahip Uniq Istanbul’da yapacaklar.

Stüdyo Rezidanslar, başta yurt içi ve yurt dışından çalışmak için şehre gelen profesyoneller ve üniversite ögrencileri olmak üzere şehir merkezinde yaşamak isteyen herkese modern bir hayat sunuyor.

Hem yaşamak hem de yatırım yapmak için uygun olan Cadde 54, alısverişi, yaşamı, iş dünyasını ve sosyal hayatı mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor.

Yatırıma uygun proje

Modadan yeme içmeye, dekorasyondan kozmetik ve mücevhere kadar birçok markanın yer alacağı 42.000 metrekare perakende alana sahip cadde mağazalar yatırımcılarına kısa sürede büyük kazanç sağlayacak.

Ünlü markaların en yeni koleksiyonları ve en şık tasarımlarıyla yer alacağı Cadde 54’te, farklı metrekarelere sahip cadde mağazaları projenin kalbini oluşturuyor.

Cadde 54 nerede?

Büyükşehirlere ve turizm merkezlerine olan yakınlığıyla büyük bir önem taşıyan Sakarya, Sapanca‘ya 20 dakika, Kartepe‘ye 30 dakika, İstanbul’a 1,5 saat, Ankara‘ya 2 saat mesafede yer alıyor.

TEM ve D-100 (eski E-5) uluslararası karayolları ile Haydarpaşa - Arifiye Demiryolu hattı, Avrupa’yı Asya’ya bağlayan uluslararası karayolu ulaşımı olarak Sakarya’nın coğrafi konumunu öne çıkarıyor.

Cadde 54 İletişim

Adres: Arabacılar Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:8/2 Serdivan/Sakarya
Telefon: 0264 278 80 80
Web site: http://www.cadde54.com.tr
E-Mail: info@cadde54.com.tr

Yazı: Alev Yakar

[contact-form-7 id="290458" title="Proje Firmasına Ulaşın"]

[mappress mapid="525"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler