Bulut Orman Evleri

Dairelerden meydana gelen Bulut Orman Evleri, 6 bin metrekare alana kuruluyor. Toplam 107 konut var. Konutların en küçüğü 60 metrekare, en büyüğü ise 210 metrekare. Konut tipleri ise bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon olarak ayrılıyor. Dört blok halinde inşa edilen projenin toplam inşaat alanı ise 20 bin metrekareyi buluyor.

İzmir  Konut projeleri arasında bulunan Bulut Orman Evleri’nde 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler 105 metrekare, 3+1 daireler 210 metrekare olarak tasarlandı. Fiyatlar ise 370 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 1+1 daireler 370.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılırken; 2+1 dairelerin fiyatları 680.000 TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 1.450.000 TL’den başlangıç gösteriyor.

Bulut Orman Evleri’nde avlu olacak

BulutOrman Evleri projesinde asansörlü beş katlı otopark, ekstra ısı ve ses yalıtımı, akıllı ev sistemi, güvenlik, elektrikli panjur, doğal gazlı yerden ısıtma sistemi, ankastre ürünler, iki adet klima gibi özellikler sunuluyor. Eşsiz deniz ve vadi manzaralı projede çatı bahçeleri manzaraya karşı keyif yapma imkanı verecek. Projede ayrıca açık avlu ve çarşı tasarlanıyor.

Toplantı alanlarının da yer alacağı projenin sosyal alanlarında ise hobi alanları, çocuk oyun parkı ve oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, buhar odası ve sauna yer alıyor.

Tanyer İnşaat‘ın şu sıralar Bulut Orman Evleri dışında devam eden başka bir projesi bulunmuyor. 1994 yılında kurulan firma, tüm projelerinde en yeni teknolojileri kullandı. Tanyer İnşaat, özellikle Narlıdere bölgesinde gerçekleştirdiği konut projeleriyle dikkat çekiyor. Öyle ki, Narlıdere’yi otoparklı, havuzlu, özel güvenlikli sitelerle buluşturdu. Şirketin İzmir’de tamamladığı projeleri ise Altınvadi, Altınova, Mavi Su Evleri ve Asma Bahçeler.

Bulut Orman Evleri İletişim

Adres: Altınvadi Caddesi No:123 Narlıdere/İzmir
Telefon: 0850 279 78 38
Web site: http://www.bulutormanevleri.com/
E-Mail: [email protected]
Yazı: Alev Yakar

[contact-form-7 id=”290458″ title=”Proje Firmasına Ulaşın”]

[mappress mapid=”231″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir