Bticino’dan yeni anahtar priz serisi Living Now

BTicino, Living Now anahtar priz serisi köşeli hatlarıyla zamansız İtalyan tasarımını akıllı teknoloji çözümleri ile birleştiriyor.

Bticino zamansız tasarımı ile akıllı teknoloji çözümlerini bu seride birleştirdi. Living Now zarafet ve teknolojinin bir arada yer aldığı yeni anahtar priz serisi özgün malzeme seçenekleri ve mükemmel düzlemsellikte olan yenilikçi tasarımı ile farkını ortaya koyuyor.

Yenilikçi tasarım

BTicino, Living Now anahtar priz serisi köşeli hatlarıyla zamansız İtalyan tasarımını akıllı teknoloji çözümleri ile birleştiriyor. Living Now zarafet ve teknolojinin bir arada yer aldığı yeni serisinde özgün malzeme seçenekleri ve mükemmel düzlemsellikte olan yenilikçi tasarımı ile farkını ortaya koyuyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, yeni serisi Living Now , yenilikçi sade tasarımı, malzeme ve renk alternatifleriyle hayalinizdeki evi, konutu ya da çalışma alanınızı gerçeğe dönüştürüyor.

Modern çözümler

BTicino Living Now Serisi yaşam alanlarında tarzını göstermek isteyenlere benzersiz modern çözümler sunuyor. Farklı dokulardaki on altı renk ve polimer plastik, metal, ahşap olmak üzere üç farklı materyal seçenekleri ile mekanların karakteriyle mükemmel bir bütünlük sağlıyor. Sade çizgisi ve köşeli formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Living Now, esnek ve yüzer çerçeve tasarımı ile duvar yüzeyine mükemmel bir şekilde tutunarak duvarlarınızda zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor.

Estetik katkı sunuyor

Bticino Living Now, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiriyor. İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği ile oluşturulabilen BTicino Living Now serisi ile evinizde rahatlıkla akıllı bir sistem kurabilirsiniz. Geleneksel sistemler ile entegre edilebilen ve kendi aralarında kolaylıkla haberleşebilen, istenildiği zaman bir ağ geçidi yardımı ile evinizde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanarak uzaktan kontrole de izin veren akıllı cihazlar ile evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Living Now, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek kolay kullanımıyla evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir