Bosch’un 69 dB’lik süpürgesiyle sonbahar temizliği yapılır

Geleceği de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch’un 69 DB’lik elektrikli süpürgesi sesi ile temizlik yaptığınızı siz bile fark etmezsiniz.

Farklı zeminler için farklı alternatifler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch BGL8PERF5 In’genius ProPerform Plus elektrik süpürgesi, farklı başlıklarla etkili temizlik sağlıyor. Benzersiz bir performans sergileyen süpürgenin toz torbası da bu temizliğin sonuçlarını muhafaza ediyor.

Yazın etkilerini silmek, evleri tozdan ve polenlerden arındırmak için ve etkili bir sonbahar temizliğinin yolu Bosch’tan geçiyor. Her mekân için gereken temizlik yöntemlerine uygun fonksiyonları, fırçaları ve başlıkları ile temizliğin kitabını yeniden yazıyor.

Farklı malzemelerle döşenmiş zeminlere özel uçlar kullanmak ise temizliğin etkisini daha da artırıyor. Bosch BGL8PERF5 In’genius ProPerform Plus özel parke ucuyla parkelerin hassasiyetine ve fayans aralıklarının temizliği için özel olarak geliştirilmiş sert zemin ucuna sahip bulunuyor. Kenarlar ve köşeler için dar aralık ucu, mobilya ve yastık için çıkarılabilir fırçalı uç ileteleskopik boruya klipslenebilen 3 parçalı aksesuar setiyle etkili bir temizlik sunuyor.

Öte yandan enerji etiketindeki tüm kriterlerde en yüksek performans olan A değerine sahip olan ürün, son derece sessiz çalışıyor. Yalnızca 69 dB olan ses seviyesi kimseye rahatsız etmiyor.