Bosch yoğuşmalı kombiler yüzde 40’a yakın tasarruf sağlıyor

Klasik ısıtma sistemlerine oranla yüzde 40’a yakın tasarruf sağlayan Bosch’un yoğuşmalı kombileri çevre dostu özelikleriyle de dikkat çekiyor.

Yoğuşmalı kombilerin Türkiye pazarındaki payı her geçen gün artarken Bosch, yeni bir kombi almak ya da kombisini yenilemek isteyenlere hem ekonomik ısınma sağlayan hem de çevre dostu özellikleriyle dikkat çeken çıkan yoğuşmalı kombileri öneriyor.
Isıtma yaparken bacadaki buharın yoğuşmasını sağlayarak, elde ettiği enerjiyi ısıtma sistemine aktaran yoğuşmalı kombiler böylece klasik ısıtma cihazlarına göre iklim, işletme ve bina şartlarına bağlı olarak yüksek oranda tasarruf sağlıyor.

Yüksek verimli cihazlar

Bosch’un yoğuşmalı kombileri ise tam modülasyonlu fan, mekânın ısı ihtiyacına göre otomatik ayarlanan hız gibi özellikleri ile üstün yanma verimi sunuyor. Yüksek verimin yanı sıra oda kumandasıyla birlikte kullanıldığında, klasik ısıtma sistemlerine kıyasla yüzde 40’a varan oranda tasarruf sağlayan Bosch yoğuşmalı kombiler, kullanıcılarına ay sonunda daha düşük faturalar ile aile bütçesinden tasarruf yapma imkanı da veriyor.