Beylikdüzü’nden Levent’e Alya Teras ile geçiş yaptılar

Akkuş Gayrimenkul ve Lübnanlı ortağı El Khatip Group’un birlikte geliştirdikleri son proje Alya Teras oldu.

Bu zamana kadar Beylikdüzü’nde Alya 10ist,Alya Marin, Alya Grandis, Alya Penta, Alya Residence ve Alya Trio projelerini geliştiren BOSS4Gayrimenkul’ün ortakları Akkuş Gayrimenkul ve Lübnanlı El Khatip Group, İstanbul’un sosyete mahallesi denilen Levent’e sıçradı. Butik denebilecek Alya Teras’ta ön talep toplamaya başlayan geliştirici ortaklık, kısa sürede projesini tamamlayarak sahiplerine teslim etmeyi planlıyor.

Büyükdere Caddesi’nin yanı başına konumlanan proje de yer alan konutların kullanım alanları 53 ile 130 metrekare arasında değişiyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip 129 daire ve 8 dükkandan oluşan proje, şehrin imkanlarına yakınlığı ile öne çıkıyor. 1 dönüm arazi üzerinde 15 katlı tek blok olarak tasarlanan projenin girişi katında 8 dükkan, en üst katında da sosyal donatı alanı olarak teras yer alıyor. Projenin 2021 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Hayatın merkezinde
Levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan Alya Teras, 4’üncü Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje; civardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler