Ege Yapı’nın Bağcılar’da inşa ettiği Batışehir projesi, Emlak Konut GYO'nun 2015 satış raporuna göre, 1036 adetlik satış adediyle Emlak GYO projeleri arasında birinci olurken ciroda ise ikinci sıraya yerleşti.
Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı Batışehir’in satış başarısı ile mutlu olduklarını belirterek Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi olan Batışehir’in bu denli ilgi görmesinin ise kendilerini şaşırtmadığını dile getirdi. Kabadayı, Ege Yapı olarak Türkiye’ye değer katan projeler geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.
'Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım' projesi seçilen Batışehir, adını aynı zamanda 'Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi' olarak da tescilledi.
Yaşamın başladığı projede, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma imkanı devam ederken, 5.000 TL peşinat ve 3.180 TL’den başlayan taksit imkanının sunulduğu kampanya da devam ediyor. Kampanya kapsamında düşük peşinatlarla 60 ay 0 faiz seçeneği de sunuluyor.
İletişim Bilgileri
0 850 222 53 43
www.batisehir.com
Göztepe Mah. İstoç Oto Center Yanı No:1
Bağcılar / İstanbul
Batışehir, en çok satan Emlak Konut GYO projesi oldu