Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017 fuarı 8 Mart’ta başlıyor

REED TÜYAP Fuarcılık’ın düzenlediği Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017 fuarı, 8-11 Mart’ta TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleştirilecek.

Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı, bu yıl 8 Mart’ta kapılarını açacak. 1 Mart’ta kadar TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilecek olan fuar, Avrupa ve Ortadoğu pazarları başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihracatı olan pencere sektörünün, Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli buluşma noktası olarak gösteriliyor.

60 binden fazla profesyoneli buluşturacak

60 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017 fuarı, alüminyum profil, cephe sistemleri ve aksesuarları firmalarının yer aldığı Alüminyum Özel Bölümü ile birlikte, 26 ülkeden 680’den fazla marka ve marka temsilciliğinin katılımıyla 12 salonda gerçekleştirilecek.
Alım heyetleri gelecek
Dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerine de buluşturacak olan pencere sektöründen hizmet alan önemli ihracatçı sektörler de pencere, cam ve kapı sektörünün gerçek potansiyelini görme, sektörü ve dinamikleri yakından tanıma ve daha fazla katma değerli hizmet alabilme şansına kavuşacak.

Son yenilikler sergilenecek

PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği), PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği) ve GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği) iş birliğiyle düzenlenen ve en son teknolojik yeniliklerin sergileneceği Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017, Avrupa ve Ortadoğu pazarları başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihracatı olan pencere sektörünün, Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli buluşma noktası olma özelliği taşıyor.

8-11 Mart 2017
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi