Asmalı Bahçe Şehir geliyor!

Bahçeşehir’de yeni bir proje yükseliyor! Asmalı Bahçe Şehir!

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz tarafından inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir projesi 499 dairelik yeni bir proje. Asmalı Bahçe Şehir teslim tarihi ise Haziran 2018 olarak planlandı. Bahçeşehir'de yükselen projede pek çok konut seçeneği var.

Bahçeşehir'de satılık 2+1, 3+1 ya da 4+1 daire arayanlar için uygun bir proje olan Asmalı Bahçe Şehir'de konutların alanları 110 ile 198 metrekare arasında değişiyor. 2+1'lerin alanları net 77 metrekareden, 3+1'lerin alanları brüt 165, net 129 metrekareden, 4+1'lerin alanları ise brüt 198, net 143 metrekareden başlıyor.

Fiyatlar 1 milyondan başlıyor

Projenin ilk etabında 104 konut satışa sunuldu. Toplam 6 etap olacak. Asmalı Bahçe Şehir fiyatları incelendiğinde, 3 oda 1 salon evlerin 1 milyon 15 bin TL ile 1 milyon 194 bin TL arasında olduğunu görüyoruz. 4 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 1 milyon 72 bin TL ile 1 milyon 161 bin TL arasında değişiyor. Az katlı konut projelerinden daire almak isteyenler için uygun bir proje olan Asmalı Bahçeşehir projesinde satışa çıkan 2 oda 1 salon evlerin hepsi satıldı. Projenin web sitesi olan http://asmalibahcesehir.com henüz yapım aşamasında.

Projede sauna, fitness salonu, yürüyüş alanları, peyzaj alanları, yüzme havuzu, güvenlik, otopark ve çocuk o yun alanları bulunuyor.

Dekar projelere devam ediyor

Dekar'ın Asmalı Bahçe Şehir projesinin dışında devam eden projeleri ise Dekar Asmalı Hayat ve Dekar Asmalı Bahçeler. Tamamlanan projeleri ise Dekar Asmalı Sokaklar, Asmalı Evler, Bahçeli Vadi ve Günışığı Evleri.

Beylikdüzü'nde inşa edilen Asmalı Hayat projesi 78 bin metrekare alanda, 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşuyor. 224 bahçeli evden oluşan projede 149 ile 361 metrekare arasında değişen büyüklüklerde konutlar yer alıyor.

Bahçeşehir nerede?

Bahçeşehir semti Başakşehir ilçesine bağlı bir semt. Bu semt aynı zamanda Şehr-i Bahçe ya da Süperk Kent olarak da anılıyor. Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer alan bölge TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açılmıştı ve uydu kent halini almıştı.
Satış Ofisi Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Çınarlı Cad. Bahçeşehir-Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0212 850 5 400
Web site: http://asmalibahcesehir.com/
E-Mail: info@dekaryapi.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler