Antalya City Expo 16 Mart’ta kapılarını açıyor

Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği'nin işbirliğiyle 16 Mart’ta altıncı kez kapılarını açacak.

Pyramids Grup tarafından organize edilen Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı (City Expo) 16 – 18 Mart tarihlerinde Antalya ‘da Antalya Expo Center’da düzenlenecek.  Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen fuarın, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yerli yatırım ve ziyaretçilerin yanı sıra Arap coğrafyasından ve Avrupa’dan pek çok profesyoneli de ağırlaması bekleniyor.

15 bin ziyaretçi bekleniyor

Geçen yıl 13 bin 450 kişinin fuarı ziyaret ettiği fuara bu 15 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor. Fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün grupları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

16 – 18 Mart 2016

Antalya Expo Center

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir