Afetten kurtulmanın yolları SHF Acil Durum Fuarı’nda!

Gelişen ve yükselen bina yapısı can güvenliğini daha önemli hale getirirken bu alandaki en büyük etkinlik olan SHF, 22 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde meraklılarını bekliyor.

İş sağlığı güvenliği ile ve acil durumlarda can kurtarma gibi faaliyetleri kapsayan 20. Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı (Yangın, Acil Durum Arama Kurtarma Fuarı) 22 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) sektörü bir araya getiriyor.

Yangın, acil durum, arama kurtarma ve doğal afet gibi insanlığın sınavdan geçtiği anlarda can kurtarmak için gelişen ve dev bir pazara dönüşen sektör, 22 Eylül’den itibaren 4 gön boyunca bu alandaki son gelişmeleri paylaşacak. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), İstanbul, Ankara, İzmir ve Düzce İtfaiyeleri’nin katılımcı olarak yer alacağı fuarda Orman Genel Müdürlüğü de fuarda ormanları korumanın yollarını öne çıkaracak.

 

Devlet desteği sözkonusu

Fuarda yurtiçinden ve yurtdışından sektörün en önemli firmaları dünyanın en unnamedönemli markalarını sergilerken iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren tüm profesyoneller, İSG ve çevre uzmanları, kamu kurumları, bayiler, hizmet verenler, hizmet alanlar ve ürünlerin kullanıcılarının fuara katılımı bekleniyor.

www.marmarafuar.com.tr