AFA, ABD’deki yatırım fırsatlarını ayağınıza getiriyor

AFA geçen ay açtığı İstanbul ofisi ile Miami ve Florida’daki en cazip konut ve turizm – otel yatırım fırsatlarını Türk yatırımcılara sunuyor.

Miami merkezli American Financial Advisors (AFA), geçen ay açılan İstanbul ofisi aracılığıyla Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilere Miami ve Florida genelindeki gayrimenkul ve turizm yatırımlarıyla ilgili danışmanlık hizmetleri sunacak.

Miami’de konut projelerinden Orlando’daki otel ve turizm yatırımlarına kadar geniş bir yatırım portföyüne sahip olan AFA, ABD’deki emlak yatırımlarıyla ilgili her konuda danışmanlık desteği sağlayacak.

Bu kapsamda, Türk müşterilerine Florida’daki konutlarla ilgili yatırım danışmanlığı, mülk yönetim hizmetleri, finansal ve hukuki danışmanlık hizmetleri verecek olan AFA, göçmenlik hizmetleri kapsamında ise ABD’de oturma izni sağlayan EB-5 programları ile ilgili danışmanlık yapacak. AFA ayrıca ABD’nin tanınan markaları ve güçlü firmalarıyla joint-venture yoluyla ABD’de yatırım yapmak isteyenlere de bilgi desteği sağlıyor.

Hindistan’da da 3 ofis açacak

Bireysel yatırımcılara sunduğu oturma izni ve tekli ya da toplu konut satışı hizmetlerinin yanında, kurumsal ölçekte turizm ve otelcilik projelerini de yatırımcıların ilgisine sunan AFA,  İstanbul’da geçen ay açılan ofisine ek olarak, gelecek ay Hindistan’ın Mumbai, Delhi ve Bangalore şehirlerindeki üç yeni ofisinin açacak.

İletişim bilgileri

212 293 83 56
www.americanadvisors.org