Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın oturduğu villayı sattı…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nın oturduğu villayı 16.8 milyon dolara ismi sır gibi saklanan bir iş insanına sattı.

TV’8’in sahibi yapımcı Acun Ilıcalı, iki yıl önce boşandığı eski eşi Şeyma Subaşı’nın oturduğu villayı satma kararı almıştı. Kuruçeşme’deki o villa satıldı. Ilıcalı’nın kazancı ise ortaya çıktı…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 1.5 yıl önce eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’nın Kuruçeşme’de oturduğu villayı satma kararı almıştı. Ilıcalı’nın bu kararının ardından konuşan Şeyma Subaşı, “Acun evi bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satılığa çıkarmayı uygun buldu.” demişti.

16.8 milyon dolara satıldı

Snob Magazin’in haberine göre; Aradan 1.5 yıl geçtikten sonra Ilıcalı’nın satışa çıkardığı villanın 16.8 milyon dolara (125 trilyon) satıldığı öğrenildi. Ilıcalı’nın villasını Türkiye’de yaşayan ve ismini sır gibi saklayan Türk bir iş insanı satın aldı. Ilıcalı’nın bu villadan elde ettiği kazancı nasıl değerlendireceği merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir