43. Yapı Fuarı bu yıl 18 -22 Nisan’da yapılacak

43. yaşını kutlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Türkiye yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyor.

43. yaşını kutlayan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, Türkiye yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyor. Fuar, hem Türk hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan alıcıları cezbeden fuar, yeni işbirliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.

Devlet desteği aldı

Uluslararası özelliği bulunan çeşitli sektörlerdeki nitelikli yurt içi fuarlara destek veren Ticaret Bakanlığı, bu yıl da Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u desteği kapsamına aldı.

Türkiye’de son 4 yıldır yapı sektöründe devlet teşviği imkanından yararlanabilen tek fuar olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul katılımcıları, tanıtım faaliyetleri harcamalarında %50 oranında Ticaret Bakanlığı desteğinden faydalanacak.

FUAR 24-28 AĞUSTOS 2020 TARİHLERİ ARASINA ERTELENDİ

43. Yapı Fuarı
18-22 Nisan 2020
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler