29. Altın Çekül Yarışması’na erken kayıtlar başladı

29. kez hayat bularak uluslararası arenaya taşınacak olan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ için erken kayıt dönemi devam ediyor.

15 Nisan’da yapılan duyuruyla başvuruları almaya başlayan Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ve tek ürün ödül programına, 31 Mayıs’a kadar başvurarak erken kayıt döneminden faydalanmak mümkün.

Altın Çekül takviminde ‘Normal Dönem’ katılım 1 Haziran – 31 Temmuz 2020 ve ‘Geç Dönem’ katılım 1 Ağustos – 15 Eylül 2020 tarihleri olarak belirlenmiş.

Webinar Buluşmasında anlatılacak

Yapı Kataloğu Webinar Serisinin 13. Oturumu 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 11.00’da Altın Çekül Ödülleri kapsamında gerçekleştirilecek. Yapı Kataloğu Genel Müdürü Sayın Birgül Altın ve 2020 yılı ‘Altın Çekül Ödülleri’ jüri üyelerinden Sektör Uzmanı ve Mimar Sayın Gülçin İpek, İstanbul Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Hasan Şener, İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Leyla Tanaçan ve İTÜ Kimya Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Onuralp Yücel’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan webinar oturumunda ödül programının geçmişi, bugünü ve sektörü de kapsayacak şekilde gelecek vizyonu ile jüri değerlendirme kriterleri ele alınacak.

Sektöre katkı hedefleniyor

Ödül programının katılımcılarına sağlayacağı avantajlar şöyle: Uluslararası alanda rekabet edebilir seviyeye gelmek; tüm firmalar için ortak bir platformda yer almak; marka bilinirliği artırmak; ticari bir ürüne henüz dönüşmemiş, araştırma ve geliştirme safhasındaki katılımcılar için sektörde bilinirlik kazanmak ve iletişim ağlarını geliştirmek; Yapı Kataloğu, yıllık medya ve tanıtım gücüyle desteklenmek; sosyal medyada takipçilerle daha interaktif bir ilişki kurmak; “Geleceğin Mimarlarına” markalarını tanıtmak; yayın ortaklıkları sayesinde, firmalara hem yerel, hem global mecralarda tanıtım şansı sağlamak; Altın Çekül Malzeme Kitabı 2020’de yer almak.

Toplantı
15 Mayıs 2020 Cuma
11.00
Kayıt formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir