1CoastalCity’de yaşam nisanda başlayacak

Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece Gürpınar’da inşa ettiği 1CoastalCity’deki dairelerin teslimine 31 Mart itibariyle başlıyor.

Özyurtlar İnşaat’ın, Büyükçekmece Gürpınar‘da hayata geçirdiği 1CoastalCity‘de yaşam başlıyor. 31 Mart itibarıyla teslimlerin başlayacağı 1CoastalCity’deki daireler, 240 bin TL’dan başlayan fyatlarla satışa sunuluyor.

3 blokta 208 daireden oluşan 1CoastalCity,country yaşam tarzının hakim olduğu konsepti ve deniz manzaralı daireleriyle öne çıkıyor. 47 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daireler yer alıyor. 1+1 dairelerin fiyatları 240 bin liradan alıcı bulurken 4+1 daireler ise 1 milyon 90 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin gözdelerinden penthouse daireler ise 2 milyon 650 bin liradan fiyatlandırılıyor. Ayrıca 27 adet ticari ünitenin yer aldığı 1CoastalCity’de 46 metrekareler 688 bin TL, 190 bin metrekareler 938 bin TL, bin 180 metrekareler ise 5 milyon 938 bin TL’den alıcı buluyor.

Deniz manzaralı teraslı dairelere büyük ilgi

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, geçtiğimiz günlerde Ncadde Agora’yı yatırımcısıyla buluşturduklarını hatırlatarak, üst üste teslim heyecanı yaşadıklarını söyledi. Lüks bir konsepte sahip olan 1CoastalCity’nin, Özyurtlar İnşaat’ın bugüne kadar yaptığı projelerden farklı olduğunu vurgulayan Özyurt, “1CoastalCity ultra lüks bir proje olarak inşa edildi. Projeden pek çok yabancı ev sahibi olurken, satışların çoğu da tamamlandı. Birinci kalite malzemenin kullanıldığı projede teraslı ve deniz manzaralı daireler büyük ilgi gördü” dedi.

Peyzaj yerine çocuk parkı

1CostalCity’nin avlusuna yapılacak peyzaj çalışmasının yerine çocuklar için park ve eğlence ekipmanlarının konulacağını da açıklayan Özyurt, evlerin ise ankastre beyaz eşyalı ve klimalı olarak teslim edileceğini anlattı. Projede her daireye 10 metrekarelik bir depo verildiğini kaydeden Özyurt,”Sosyal donatılarıyla fark yaratan 1CoastalCity’de sauna, açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sinema odası, çocuk oyun odaları, cafe-bar, tuz odası ve Türk hamamı da yer alıyor” dedi.

Sahile 2 dakika uzaklıkta

Büyükçekmece Gürpınar’da hayata geçen 1CoastalCity, sahile iki dakika, alışveriş merkezine üç dakika, hastaneye ve metrobüse beş dakika uzaklıkta bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede yer alıyor.

İletişim bilgileri:

444 40 27
www.ozyurtlar.com