Yurtbay Seramik’in Anfora serisi ile rahat mekanlar yaratın

Yurtbay Seramik’in doğal ve sade görünümlü Anfora serisi ile rahat ve keyifli mekanlar sizlerle…

Yurtbay Seramik’in seramik sektörüne sunduğu yenilikçi ve fark yaratan serilerden, Anfora serisi, mekan algısını başka bir boyuta taşıyarak zamansız mekanlara imza atmaya devam ediyor.

Doğal ve sade mekanları seven, alternatif mekan çözümleri arayanlar için vazgeçilmez Anfora serisi, tuğla görünümlü mat dokusuyla adeta büyülü ve zamansız mekanlara götürüyor bizi.İçerisinde birçok duyguyu barındıran Anfora, kitabınızı alıp keyifle kahvenizi yudumlarken rahatlığı ve keyfi ruhunuzda hissetmenizi sağlayacak.

Dört farklı renk seçeneği sunuyor

Derinlik algısı ve özgürlük hissiyle, tuğla görünümlü mat ve sade duruşuyla da mekanlara yaşanmışlık hissi veriyor, bulunduğu atmosferlere özgün dokular kazandırıyor. Nefes alabileceğiniz ve güven duygusunu sonuna kadar hissedebileceğiniz mekanlar için Yurtbay Seramik’in tam da bu noktada sizler için tasarlamış olduğu Anfora, dört farklı renk seçeneğiyle birlikte görücüye çıkıyor. Yer ve duvar karosu olarak uygulanabilen Anfora mekanlardaki havanın bütünlüğünü sağlayıp nesnelerin aynı dilden konuşmasına da yardımcı oluyor.

Yurtbay Seramik’in antrasit, cotto, gri ve kemik renk seçenekleriyle tasarladığı Anfora serisi, 6x25 ebatlarında duvar karosu ve 40x60 ebatlarında yer & duvar karosuyla harika ve eşsiz bir uyum için şimdiden iddialı... Mat, şık ve yaşanmış bir ortam, günün yorgunluğunu atabileceğimiz enfes bir tasarım.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler