Yeni ürünlerini ISH Frankfurt 2019 Fuarı’nda sergileyecek

Seramiksan, 11-15 Mart tarihlerinde Almanya Frankfurt’ta gerçekleşecek olan ISH 2019 Fuarı’nda, en yeni vitrifiye ürünlerini sergileyecek.

Seramiksan, Unicera Fuarı’nda 2019 koleksiyonunu sunmasının hemen ardından katılacağı ISH 2019 Fuarı’nda, fonksiyonel ve sürdürülebilir farklı renk ve modeldeki vitrifiye ürün grubunu, sektör profesyonellerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

ISH 2019 Fuarı’nda Seramiksan, vitrifiye ürün grubunda yer alan 2,5-4 lt. su ile fonksiyon yapan ve su tasarrufu sağlayan, çevre dostu yeni oval ve kare takımlarını sergileyecek. Ayrıca ilk kez bu yıl Unicera’da sergilediği, banyolara yepyeni bir soluk getiren Aura tezgah üstü lavabo serisini sıra dışı çizgileri, ince tasarımı ve yedi farklı renk alternatifiyle ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Sektörün en önemli fuarlarından biri olan Unicera’da ilkleri ve yenilikleri gerçekleştirdiğimiz yeni ürünlerimizi, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerimizin beğenisine sunduktan hemen sonra, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen ISH 2019 Fuarı’na hazırlanıyoruz. Gelişen tasarım dünyası ve teknoloji ile beraber günümüz dünyasında, banyo ve tuvaletler artık sadece ihtiyaçların görüldüğü mekanlar olmaktan çıkarak, insanların kendilerini rahat hissettikleri, konforlu zaman geçirdikleri, aynı zamanda da gözlerine ve bedenlerine hitap eden yaşam alanları olarak konumlanıyor. Bizde Türkiye’nin en önemli vitrifiye üreticilerinden biri olarak, her zevke ve ihtiyaca uygun, tüketicinin yaşam tarzını yansıtan, farklı renk ve modeldeki ürünlerimizi ISH 2019 Fuarı’nda sergileyeceğiz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler