Yeni evleneceklere Nisan boyunca mobilyada indirim fırsatı

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte evlilik hazırlıkları hız kazandı. Düğünden, davetiyeye; gelinlikten oturulacak eve kadar tüm detaylar çiftlere tatlı bir telaş yaşatıyor.

Hızlı yaşam şartlarına uyumlu, evlerde kaliteli zaman geçirilmesini sağlayan fonksiyonel ürünler ise daha fazla tercih ediliyor. Özellikle mobilya seçimlerinde birçok alternatifi aynı anda değerlendiren çiftler, kararsız kalabiliyor. Buka, yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere alternatif koleksiyon ürünlerini Nisan ayında indirim fırsatıyla sunuyor.

Değişen yaşam koşulları ve trendlerle birlikte mobilyalarda şıklıkla birlikte pratik kullanım özellikleri de öne çıkmaya başladı. Evlerin metrekaresi küçülüyor, mekana uygun mobilya seçenekleri de azalıyor. Bu nedenle özellikle evlilik hazırlığında olan çiftler, hayatı kolaylaştıracak fonksiyonel, rahat, sağlam ve kaliteli mobilyalara yöneliyor.

Aynı ürünle farklı kullanım

Akıllı değişim konseptiyle alternatif ve özgün mobilyalar üreten Buka, yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere rahat, saklama alanı olan, yan kısımlarında sehpa ya da komodin olan, kumaş özellikleri ile hem kolay temizlenen hem de mevsime uyum sağlayan mobilya seçenekleri sunuyor. Buka’da farklı boyut, renk, kumaş seçenekleriyle her zevke ve bütçeye uygun mobilyalara ulaşmak mümkün. Kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama imkanı tanıyor. Yataklı koltuklarının yanı sıra yataklı ve sehpa fonksiyonu olan puf seçenekleri de hayatı kolaylaştırıyor.

Evlilik alışverişine kolaylık

Buka, Nisan ayı boyunca devam edecek kampanyasıyla evlilik hazırlığında olanlara ve evlerini yenileyeceklere bütçelerinde kolaylık sağlıyor. Nisan ayı kampanyasında koltuk, kanepe, puf, sehpa, kırlent, yemek odası ve yatak odası ürünlerinden yapılacak alışverişlere yüzde 20; seçili kılıflara ise yüzde 50 indirim uygulanıyor. Aynı zamanda Nisan ayı boyunca Buka’nın yeni ürünü Polo satın alanlar, yüzde 20 indirim fırsatından yararlanırken kılıfı hediye alacaklar. Nisan ayında mobilya alıverişi yapacaklar, bu indirimlere ek olarak yüzde 10 KDV indiriminde de yararlanacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler