Yataş’tan Bebeklere Özel Yatak: Juno

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, bebeklere özel yatağı Juno ile hem gece hem gündüz huzurlu ve kaliteli bir uyku vadediyor.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, yeni bir bebek yatağı ile bebekleri doğduğu günden itibaren Yataş uykusuyla tanıştırıyor. Bebeğin gece ve gündüz uykularında kaliteli uyku uyumasına yardımcı olan Juno, bebeklere rahat, ergonomik ve güven verici bir ortam sunuyor.

Bebek yatağı, sağladığı hafif eğimli, yarı-fetal pozisyon ile bebekleri yatıştırmaya da destek oluyor. Juno, ilk aylarda sıkça karşılaşılan bebeği rahatsız edebilecek uyum zorluklarının yaşamasını minimuma indirirken, dengeli gelişmeyi sağlıyor.


Bebeği ideal ve doğru pozisyonda tutan karın bandıyla Juno, hareket özgürlüğünü engellemeden bebeği rahatlatıp sakinleştiriyor. Ayrıca bu bant, bebeğin beklenmeyen ilk hareketlerini engelleyerek zarar görmesini önleme amacıyla kullanılabiliyor.

Uyku süresini ve kalitesini iyileştiren, uyanmayı azaltan bebek yatağı, reflü oluşumunun yanı sıra bebeğin kafa şeklinin düz olmasını da önlüyor. Temiz bir halı veya oyun matı üzerine yerleştirilerek zemin üzerinde de kullanılabilen ürün, derinliği 50 cm'den yüksek ve düz yüzeye sahip bebek karyolalarında da kullanılabiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler