Yataş’ta yüzde 60’a varan indirime ek yüzde 10 KDV indirimi

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş indirimi 2019’da da devam ediyor

Yataş indirimi Geleneksel Değiştirme Kampanyası ile devam ediyor. Birçok üründe 2018 fiyatlarının yanı sıra yüzde 60’a varan indirimlere ek yüzde 10 KDV indirimiyle marka, herkesi Yataş Uykusu ile tanışmaya çağırıyor.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, daha iyi bir uyku için yatak odalarını yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yataş Geleneksel Değiştirme Kampanyası ile 31 Mart’a kadar Yataş Bedding mağazalarından yapacağınız alışverişlerde yüzde 60’a varan indirimlerin yanı sıra birçok üründe 2018 fiyatları devam ediyor.

Ev tekstili ürünlerinde de net yüzde 50 indirim

İndirimlere ek olarak yüzde 10 KDV indirimi devam ederken Yataş’ın rahat ve sağlıklı beyaz ev tekstili ile zengin renk ve desen skalası dikkat çeken renkli ev tekstili ürünlerinde de net yüzde 50 indirim uygulanıyor. Dormy yastık – yorgan, yatak örtüsü, nevresim seti, bornoz seti ürünlerinde uygulanan tek fiyat kampanyası ise 31 Ocak’a kadar devam edecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler