Yataş yeni markası Divanev Greeny Serisi ile vitrinlerde

Yataş Grup’un yeni markası Divanev; modern ve çarpıcı tasarımın yeşilin en güzel tonu ile buluştuğu Greeny Serisi benzersiz ihtişamı ile evlere renk katıyor.

Yataş Divanev'in Greeny Serisi'ne özel yeşil renkte lake boyalı konsol kapakları, çizgisel desen uygulamaları ve altın renkte modern kulp tasarımı ile modern ve şık dekorasyon anlayışını yemek odalarına taşıyan Greeny Yemek Odası Takımı ince düşünülmüş detayları ile göz dolduruyor.

Seriye özel ahşap ayaklı sabit ve açılır masa alternatifi ve vitrin içerisinde LED aydınlatma uygulaması bulunan koleksiyon fonsiyonelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Büyüleyici rengi ile salonunuza canlılık katacak olan Greeny TV Ünitesi iki farklı ölçüde TV Sehpası alternatifi ve estetik üst dolap tasarımı ile görüntüsüyle benzerlerinden ayrılan keyifli bir dekorasyona imza atıyor.

Modern ve çarpıcı tasarıma sahip Greeny Yatak Odası Takımı ise yatak odalarına sadelik ve doğallığın huzurunu yansıtıyor. Çizgisel detaylarını tamamlayan altın renkli kulpları ile mükemmel bir uyum sergiliyor. 3 farklı ölçüde dolap alternatifi bulunan yatak odası takımı ekstra kullanım alanı sunan dresuar modülü seçeneği ile ihtiyacınız olan düzeni sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler