Yağmur suyu efekti ile duş keyfini ikiye katlayın

Yağmur suyu efekti ile duş keyfini ikiye katlayın Açık havaya prestij katan L’unica, Türkiye’ye ilk kez getirdiği Pasaia duş ile dış mekanları bunaltıcı yaz sıcaklarından kurtarıyor.

Yağmur suyu efektli duş başlığı ile güneşli yaz aylarında serinlemek isteyenlere farklı bir deneyim yaşatan Pasaia duş, Fransız Fermob markasının metal alanındaki deneyiminin dış mekan mobilya tasarımıyla birleşimi sayesinde iddialı bir kimliğe bürünüyor. Üç bacaklı tasarımı ve kolay kullanımı ile istenilen yere rahatlıkla kurulabilen Pasaia duş, ilgi çekici renkleriyle de her tarz mekana uyum sağlıyor.

Plajda serinleyin

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, Türkiye’ye ilk kez getirdiği Pasaia duş ile güneşli yaz aylarında serinlemek isteyenlerin kurtarıcısı olarak farklı bir deneyim yaşatıyor. Yağmur suyu efektli başlığıyla özel bir duş keyfi sunan Pasaia, Fransız Fermob markasının metal alanındaki köklü deneyiminin dış mekan mobilya tasarımıyla birleşimi sayesinde iddialı bir kimliğe bürünüyor.

Çocuklar bayılıyor

Dış mekan kullanımı için yüksek güvenlik sunan ve UV önleyici toz kaplama özelliği ile öne çıkan Pasaia duş, aluminyum çerçeveli ızgara ve ahşap yüzeyli PVC suntadan oluşuyor. Izgaraların önündeki kriko sistemi ise duşun tamamen sabit ve düz kalmasını sağlıyor. Mor, mavi, sarı ve yeşil gibi ilgi çekici renkleriyle her tarz mekana uyum sağlayan Pasaia duş, üç bacaklı tasarımı ve kolay kullanımı ile istenilen yere rahatlıkla kurulabiliyor. Yalnızca yakınında bir su kaynağı ve bahçe hortumu bulunması yeterli olan Pasaia duşa, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroomundan ulaşmak mümkün.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler