Vogue Business Center’ın yarısı 10 günde satıldı

Ataşehir’de AYSE Yapı imzasıyla yükselen Vogue Business Center’daki ofislerin yüzde 50’si 10 günde satıldı.

Ataşehir’de inşa edilen ve yüzde 70’i tamamlanan Vogue Business Center’da satışlar hızla devam ediyor. Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, Aralık 2016’da teslimlerin yapılması planlanan projedeki ofislerin yarısının 10 gibi kısa bir sürede satıldığını açıkladı. Vogue Business Center Projesi ile Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirerek satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri’ dönemini başlattıklarını belirten Özcan, Anadolu Yakasının tüm emlak ofislerini dahil ettikleri sistemle kısa sürede çok yüksek bir satış grafiği yakaladıklarını anlattı.

‘Biz bile şaşırdık’

Projeye çok güvenmelerine rağmen 10 günde yakalanan satış grafiğinin kendilerini bile şaşırttığını ifade eden İlker Kaan Özcan, “Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor” dedi. Özcan bu başarının doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek yakalandığını söyledi. Bu süre içinde projenin yüzde 100’ünü satmalarının bile mümkün olduğunu kaydeden Özcan, projenin birkaç kişiye gitmemesi için çoklu alım taleplerini sınırladıklarını vurguladı.

Başlıksız-2

‘Ataşehir için rekor bir ciro’

Entegre Emlak Ofisleri sistemini Remax Altın ofisin kurucusu İsmail Gökalp’in işbirliği ile organize ettiklerini de anlatan İlker Kaan Özcan, “Bu sistem hem bize müşteri getiren emlak ofislerinin yatırımcılarına uygun şartlar sağlıyor hem de emlak ofislerine kazandırıyor” diye konuştu. 10 günde ortaya çıkan cironun Ataşehir için bir rekor olduğunu ileri süren Özcan şu anda bir sonraki ofis ve konut projesinin hazırlığı içinde olduklarını da açıkladı.

Her kata 10 araçlık otopark

23 katta 105 ofisten oluşan Vogue Business Center’da ofis büyüklükleri 69 metrekare ve 286 metrekare arasında değişiyor. Kat planları modüler bir sisteme sahip olan merkezde 386 metrekarelik ofisin yer aldığı her kat için 10 araçlık otopark tahsis ediliyor. 14 bin 170 metrekarenin 6 bin metrekaresi kapalı otoparka tahsis edilen projede ayrıca kafe ve restoranlar, resepsiyon karşılama, vale servisi, oto yıkama alanı, güvenlik sistemleri de yer alıyor.

İletişim bilgileri

216 484 0 484
www.voguebusinesscenter.com
Küçükbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi, Rüya Sokak, No:12/18, Ataşehir / İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler