Villeroy&Boch’tan mekana değer katan seriler

Villeroy&Boch’un Stateroom ve La Diva karo serilerine ait karolar, döşendikleri mekanların algısını değiştirip olgunluk, ağırlık ve rafinelik katıyor.

Villeroy&Boch, Stateroom duvar ve yer karolarıyla, klasik ve modern arasında bir bağ kuruyor. Geçmişin izlerini taşıyan şık mekanlar yaratan seri, organik olarak tasarlanmış yüzey efektleriyle, zamanın doğal akışını vurguluyor. Serinin vintage görünümlü, çok renkli dekorlarında, geçmiş zamanların zarif süslemelerinden ışıltılar göze çarpıyor.

Sırlı porselenden üretilen kabartmalı bordürler; altın, bronz ve çok renkli metal detaylarıyla, el yapımı hissi veriyor. Yıllar boyunca kullanılmış ve tekrar tekrar cilalanmış gibi görünen zeminde, farklı renk kombinasyonları yaratılabiliyor.

Villeroy&Boch 2 yeni seri sunuyor

Farklı ülkelere ve tarihi dönemlere ait el yapımı ürünleri inceleyen Villeroy&Boch, dekorasyonda zarafeti temsil eden ölümsüz bir karo tasarımı yaratıyor. Villeroy&Boch’un La Diva karo serisi ise ışığı hiçbir zaman solmayacak rafine bir güzellik sunuyor.

Asya ve Avrupa el işçiliğinin çok kültürlü etkilerinden esinlenen La Diva, sofistike ve yenilikçi tasarım fırsatları sunan bir duvar ve zemin konsepti. Altının elle boyanmasıyla elde edilen eşsiz mozaik şekilleri, yüzeylere ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler